1403, 2024
Sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym

14 marca br. w Rusocinie odbył się etap wojewódzki konkursu historycznego.

1003, 2024
Trzecioklasiści w Teatrze Muzycznym w Gdyni

Dnia 8 marca uczniowie 3A oraz 3D wraz z wychowawczyniami wybrali się na niezwykły spektakl.

0803, 2024
Kino w klasie IIIB

W minionym tygodniu uczniowie klasy III B uczestniczyli w szkolnym kinie.

0703, 2024
Wokół kuchennego pieca

Pod takim hasłem w Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach odbyły się warsztaty pieczenia chleba, ubijania masła i pieczenia gofrów.

0603, 2024
Warto wiedzieć więcej

W środę, 6 marca, dzieci uczęszczające do szkolnej świetlicy uczestniczyły w zajęciach poświęconych tematyce wulkanów.

0603, 2024
5a w Strefie Zoltar

W miniony wtorek uczniowie klasy 5a uczestniczyli w wycieczce do Gdyni.

0503, 2024
Chłopcy z klasy VIc nie zwalniają tempa

Złoto i brąz dla GA SPS Lębork w IX Ogólnopolskim Turnieju Mini Gryf Cup o Puchar Małgorzaty Glinki w kat "4".

0203, 2024
Rozstrzygniecie IX Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego inspirowanego twórczością Wisławy Szymborskiej

”Nic dwa razy się nie zdarza” – pod takim hasłem odbył się konkurs fotograficzny inspirowany twórczością polskiej noblistki.

0103, 2024
Mistrzynie Powiatu w piłce ręcznej

W dniu wczorajszym rozegrane zostały zawody powiatowe w ramach Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

0103, 2024
Dzień pamięci o żołnierzach wyklętych

1 marca obchodzimy w Polsce ważne, patriotyczne święto.

2802, 2024
SP 1 Lębork wygrywa finał wojewódzki w piłce siatkowej "4"!

W znakomitym stylu drużyna uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Wybickiego wygrała zorganizowany w Lęborku finał wojewódzki 52. Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej „4” chłopców.

2302, 2024
Półfinał wojewódzki w piłce siatkowej czwórek w ramach Igrzysk Dzieci

22 lutego 2024r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Łebieniu odbył się półfinał wojewódzki w piłce siatkowej czwórek w ramach Igrzysk Dzieci.

2302, 2024
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Książka na feriach”

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku rozstrzygnęła  konkurs na wykonanie zdjęcia dowolnej książki, która dobrze się bawi podczas ferii.

2202, 2024
Oskar w Kadrze Wojewódzkiej Piłki Nożnej

Miło nam poinformować, że Oskar Malinowski, uczeń klasy Va naszej szkoły, został powołany na konsultację Kadry Wojewódzkiej U12 Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

2002, 2024
Korzystam z OZE każdego dnia – dyplomy i wyróżnienia

19 lutego otrzymaliśmy dyplomy i wyróżnienia od organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Korzystam z OZE każdego dnia".

1602, 2024
Rozstrzygnięcie konkursu literackiego „Szeptem”

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku podsumowana została tegoroczna edycja konkursu literackiego dla młodzieży „Szeptem”