Andrzejkowe wróżby i czary

Utworzono: 02-12-2018

W czwartkowe popołudnie - 29 listopada - uczniowie klasy IIa i IIb wspólnie bawili się podczas zabawy andrzejkowej.

Zgodnie z tradycją podczas tego wyjątkowego wieczoru drugoklasiści wróżyli sobie, aby poznać swoją przyszłość.  Dzięki wróżbie z butami dowiedzieli się kto pierwszy z nich opuści dom rodzinny, aby założyć rodzinę. Dowiedzieli się również, jaki zawód w przyszłości będą wykonywać oraz co spotka ich w najbliższym czasie. Wszyscy poznali imię swojej przyszłej sympatii. Uczniowie mogli też pomyśleć życzenie i wrzucić grosik do „magicznego źródła”. Drugoklasiści bawili się przy muzyce zarówno podczas konkursu tańca z balonem, jak i spontanicznych popisów tanecznych. W chwilach przerwy korzystali z przygotowanego przez siebie poczęstunku.

Mamy nadzieję, że było to popołudnie pełne niezapomnianych wrażeń.

Andrzejkowe wróżby i czary grafika