„Die Methode macht Spaß”- LAUREACI KONKURSU

Utworzono: 22-12-2020

Miło nam poinformować, że w ramach VI Wojewódzkiego Konkursu językowo - multimedialnego z języka niemieckiego, pt. „Die Methode macht Spaß” uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie laureatów. Konkurs obejmował zagadnienia leksykalne przy wykorzystaniu narzędzi TIK. Cele konkursu to: rozwijanie kompetencji językowych, korzystanie z różnych źródeł informacji oraz rozwijanie kreatywności uczniów. Forma pracy konkursowej zawierała dwie kategorie: film i prezentację multimedialną.

Laureaci konkursu:

Tomasz Agatowski, kl. 8a, I m-ce

Julia Fudala, kl. 8a, II m-ce

Karina Gajkowska kl. 8e, II m-ce

W  konkursie brały udział również uczennice: Narin Haji 8a, Kinga Kapel 8e, Noemi Mechlińska 8a oraz Magdalena Skwarło 8a;

Serdecznie gratulujemy uczniom ciekawych pomysłów, talentu i wytrwałości!

Katarzyna Wróblewska - Kurzydło

„Die Methode macht Spaß”- LAUREACI KONKURSU grafika