Dla maluszków...

Utworzono: 18-11-2019

Zakończyliśmy akcję  pod hasłem „Pielucha dla malucha”. Prze dwa tygodnie zbieraliśmy jednorazowe pieluszki oraz artykuły do pielęgnacji niemowląt, które przekazane zostały przedstawicielkom fundacji „Bractwo Małych Stópek”. 14 listopada uczniowie klasy 8d uczestniczyli również w spotkaniu zorganizowanym w ZSM-I, podczas którego panie z fundacji  przekazały najistotniejsze informacje dotyczące ich działalności.

Odbiorcą działań Fundacji Małych Stópek jest ogół społeczeństwa, jednak szczególny nacisk w podejmowanych działaniach dotyczy młodzieży. Celem jest edukacja z zakresu rozwoju prenatalnego człowieka oraz kształtowanie postaw obrony ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje wszystkim klasom, które włączyły się do akcji.

Dla maluszków grafika