Domki dla pupili

Utworzono: 28-05-2020

Podczas trwającego nauczania w domu trzecioklasiści nie próżnują. Faktem jest, że zdalna nauka nie jest łatwa, ale uczniowie klasy III b świetnie sobie radzą.

Najbardziej tęsknią za sobą - za wspólnymi przerwami, zabawami i rozmowami. No i oczywiście za wspólnym szaleństwem.  Podczas „onlajnowej” nauki muszą pokonywać  wiele trudności, ale pracują wytrwale i systematycznie. Uczniowie wiele się nauczyli oraz stworzyli dużo pięknych i pomysłowych prac  plastyczno – technicznych.

Podczas omawiania lektury autorstwa Romana Pisarskiego: „O psie, który jeździł koleją” o niezwykłym psie Lampo, samotnie podróżującym pociągami po Włoszech oraz o jego przyjaźni z zawiadowcą stacji - trzecioklasiści stworzyli cudne domki dla swoich pupili oraz ilustracje do przeczytanej książki. Zapraszamy na prezentację.

Domki dla pupili grafika