Dzień Dziecka w naszej szkole

Utworzono: 01-06-2019

„Niech się wreszcie każdy dowie i rozpowie w świecie całym, ze dziecko to także człowiek, tyle, że jest mały”

Marcin Brykczyński

W miniony piątek obchodziliśmy w naszej szkole święto wszystkich dzieci. Młodsi uczniowie mieli okazję uczestniczenia w koncercie gry na trąbce w wykonaniu uczniów ze Szkoły Muzycznej pod kierunkiem pana Mirosława Pawlaka. Dzieci poznały różne rodzaje trąbek, mogły zagrać na tym instrumencie. Jednak najbardziej przypadła im do gustu zabawa w dyrygenta.

Po koncercie rozpoczął się turniej sportowy. Uczniowie z ogromnym zapałem uczestniczyli w  przygotowanych dla nich konkurencjach. Humory dopisywały, nasi milusińscy świetnie się bawili. Na zakończenie turnieju gospodarze klas odebrali dyplomy.

Życzymy wszystkim dzieciom dużo uśmiechu, zdrówka oraz samych piątek i szóstek na zakończenie roku szkolnego!

Dzień Dziecka w naszej szkole grafika