Góra Grosza zakończona!

Utworzono: 05-01-2018

W dniu 2 stycznia 2018 r. zakończyliśmy zbiórkę monet w  ramach akcji Góra Grosza. Celem na który zbierane są  drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Ważne jest również pokazanie - zarówno młodszym jak i starszym - jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Serdecznie dziękujemy uczniom klas, które wzięły udział w zbiórce: VIIb, VIId, IIb i IIIc. Łączna kwota zebranych pieniędzy wyniosła 250 zł i 88 groszy.

Zwycięzcami konkursów związanych z Górą Grosza okazali się uczniowie klasy VIIb (najwięcej zebranych pieniążków) i klasa IIb (Pomysłowa skarbonka) Gratulujemy!

Góra Grosza zakończona! grafika