I znów zabrzmiał pierwszy dzwonek...

Utworzono: 02-09-2019

Po wakacyjnej przerwie, 2 września 2019r. uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny. O godz.9.00 na szkolnym boisku spotkali się najmłodsi - uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich, by w towarzystwie swoich wychowawców i nauczycieli rozpocząć rok szkolny 2019/2020. Po odśpiewaniu hymnu narodowego glos zabrała pani dyrektor Grażyna Ruszkowska, która życzyła wszystkim wielu sukcesów i wytrwałości w nadchodzących miesiącach . Szczególnie ciepło zostali przywitani  pierwszoklasiści, którzy dopiero zaczynają edukację w murach naszej placówki. Następnie, o godz.10.00 nowy rok szkolny zainaugurowali uczniowie klas siódmych i ósmych. Podczas uroczystości nie zabrakło akcentów historycznych, związanych z okrągłą, osiemdziesiątą rocznicą wybuchu II wojny światowej.

Po uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich gabinetów na krótkie spotkania organizacyjne.

Życzymy powodzenia i wytrwałości uczniom i nauczycielom:)

I znów zabrzmiał pierwszy dzwonek grafika