Jarmark Bożonarodzeniowy po raz trzeci

Utworzono: 11-12-2017

W piątek, 8 grudnia, w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się kolejna edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego.

W piątkowe popołudnie sala gimnastyczna naszej szkoły zmieniła się w małe miasteczko  - pojawiło się osiemnaście specjalnie przygotowanych na tę okazję straganów oferujących mnóstwo stroików, aniołów,  choinek, świeczników i innych świątecznych ozdób. Ponadto można było delektować się pierogami z grzybami, pasztecikami oraz świątecznymi wypiekami.

Dużą popularnością cieszyła się Loteria Fantowa, której losy rozeszły się w zawrotnym tempie. Szkolny Klub Wolontariatu przygotował stoisko, na którym można było nabyć przepiękne, ręcznie robione kartki i ozdoby.

Po wyczerpujących zakupach można było odpocząć w kawiarence lub rozkoszować się  oprawą muzyczną przygotowaną pod czujnym okiem p. Andrzeja Łakockiego. Uczniowie klas: IIa, IIIb, VIIa, VIId i VIIe zaprezentowali Jasełka zatytułowane: ”Gdy Bóg jeździ koleją”. Przedstawienie przygotowane zostało pod kierunkiem p. Grażyny Klimczuk i p. Andrzeja Łakockiego).

Nie zabrakło również świętego Mikołaja – podobnie jak w roku ubiegłym w tę rolę doskonale wcielił się nauczyciel fizyki – pan Ignacy Rejmak.

Jarmark jest również doskonałą okazją do miłych spotkań, ponieważ tego dnia  tłumnie odwiedzają nas nasi absolwenci. Nie zawiedli nas również i w tym roku i pojawili się w murach naszej szkoły.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w organizację Jarmarku – uczniom, rodzicom,wychowawcom, nauczycielom. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy spędzić ten czas razem w wyjątkowej świątecznej atmosferze. Dziękujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!

Jarmark Bożonarodzeniowy po raz trzeci grafika