Jestem uczniem klasy pierwszej!

Utworzono: 30-10-2020

W miniony czwartek pierwszoklasiści uczestniczyli w ważnym dla nich wydarzeniu. Złożyli uroczyste ślubowanie i zostali  pasowani na uczniów naszej szkoły.

Kochani, mali przyjaciele!

Od momentu wejścia w szkolne progi tworzycie razem z nami wielką, szkolną rodzinę. Wiecie, że w rodzinie każdy obok praw, ma także obowiązki, które powinien sumiennie wypełniać. Naszym wspólnym obowiązkiem jest przede wszystkim pilna nauka. Waszymi przewodnikami po ogromnej krainie wiedzy będą nauczyciele i rodzice. Również starsi koledzy, chętnie podadzą Wam pomocną dłoń. Będziemy spotykać się w szkole podczas pracy i zabawy. Korzystajcie śmiało z naszych dobrych rad i pomocy. Cieszymy się, że powiększyła się nasza szkolna rodzina. Mamy nadzieję, że każdy dzień spędzony w szkole przyniesie Wam wiele radości. Życzymy Wam sukcesów w nauce i wzorowego, pierwszego szkolnego świadectwa.

Mamy nadzieję, że nasi pierwszoklasiści z ochotą i zapałem będą podejmować obowiązki szkolne oraz będą godnie reprezentować  Szkolę Podstawową nr 1, im. Józefa Wybickiego w Lęborku.

Jestem uczniem klasy pierwszej! grafika