Karnawał walentynkowy w 2b

Utworzono: 12-02-2021

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu radości. Tak też było w dniu dzisiejszym  w klasie 2b. Uczniowie przebrali się za bohaterów znanych bajek, wróżki, królewny, księżniczki, króliczki,  policjantów, Spider-Mana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził małych ekologów z kl. 2b w radosny nastrój oraz zachęcił  do aktywnej zabawy. Wodzirejem została wychowawczyni pani Ola, która przygotowała dla swoich podopiecznych  mnóstwo ciekawych konkurencji. Największe zainteresowanie wzbudził konkurs na najpiękniejszy  strój karnawałowy. Tematem przewodnim balu były walentynki.. Przebierańcy świetnie się bawili,   uczestnicząc we wspólnych zabawach  Na sali podczas tańców robiło się kolorowo,  uśmiech nie znikał z twarzy uczniów. Bal umożliwił dzieciom, wychowawczyni i zaproszonym gościom – pani  wicedyrektor Agnieszce Jankowskiej i pani Wiesławie Rutkiewicz- spędzenie czasu w miłej atmosferze. Kiedy czas zabawy dobiegł końca,  dzieci z nutką żalu opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok...

Karnawał walentynkowy w 2b grafika