Klasa VIIIb w firmie Meyn

Utworzono: 14-11-2018

13 listopada 2018r. klasa VIIIb udała się do firmy  MEYN w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Była to ciekawa lekcja, która pozwoliła uczniom poznać tajniki działania przedsiębiorstwa  produkującego urządzenia dla przetwórstwa drobiarskiego. Uczniowie zostali oprowadzeni po hali produkcyjnej, mogli przyjrzeć się pracy na poszczególnych stanowiskach. Firma zajmuje się wytwarzaniem  całych linii produkcyjnych wykorzystywanych w przetwarzaniu drobiu, więc wymaga doskonałej organizacji. Uczniowie byli pod wrażeniem organizacji pracy w przedsiębiorstwie. Firma bardzo dba o jakość produkcji oraz o bezpieczeństwo i dobre warunki pracy dla pracowników.

Serdecznie dziękujemy kierownikowi produkcji, który oprowadził nas po firmie.

Klasa VIIIb w firmie Meyn grafika