Kolejny projekt ART+STUDIO

Utworzono: 15-03-2019

W pierwszym tygodniu ferii zimowych grupa uczniów zaangażowanych w realizację szkolnego projektu ART+STUDIO zajęła się wykonaniem kolejnego pomieszczenia szkolnego - tym razem przyszedł czas na górny korytarz. W związku z tym, że na piętrze tym znajdują się klasopracownie językowe, przewodnim motywem zaprojektowanego wnętrza stało się „lotnisko”. To na lotnisku bowiem spotykają się ludzie z różnych części świata, mówiący różnymi językami.

Na naszym szkolnym terminalu  można zobaczyć walizki,  które dotarły z różnych światowych lotnisk, sprawdzić czas w różnych strefach czasowych, zobaczyć mapy czterech znanych, dużych miast, jak też nauczyć się przydatnych zwrotów w czterech językach mogących przydać się podczas podróży po świecie.

Kolejny projekt ART+STUDIO grafika