Komunikat dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Lęborku z dnia 27 sierpnia 2020r

Utworzono: 27-08-2020

Z dniem 1 września 2020r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Jest to kolejny trudny czas dla nas wszystkich, stoimy przed nowymi wyzwaniami. Rodziców i uczniów prosimy o zapoznanie się  z organizacją inauguracji roku szkolnego, wykazem klas, planem lekcji uczniów, Procedurą przeciwepidemiczną, która będzie obowiązywała od 1 września 2020r. do odwołania; może być ona modyfikowana i dostosowywana do zmieniających się sytuacji/ przepisów.

Zdaje sobie sprawę z pewnych utrudnień, ale wszelkie decyzje podyktowane są z troską o bezpieczeństwo naszych dzieci, pracowników szkoły, rodziców.

Czasowe zmiany dotyczą  organizacji zajęć, a przede wszystkim zasad funkcjonowania świetlicy szkolnej i stołówki.

Druki dostępne są na stronie internetowej szkoły:

• Wniosek o przyjęcie dziecka do  świetlicy szkolnej w zakładce świetlica/do pobrania – wypełniony wniosek przesyłamy na adres e-mail sekretariatu szkoły do 31 sierpnia 2020r. sekretariat@sp1lebork.pl
  • Deklaracja na obiad w zakładce stołówka – wypełnioną deklarację przesyłamy do 4 września 2020r. na adres gospodarczy@sp1lebork.pl

Zasady korzystania ze świetlicy i stołówki zostały określone w Regulaminach oraz Procedurze  przeciwepidemicznej.

Liczę na zrozumienie, współpracę i wsparcie.

Grażyna Ruszkowska