Laureat w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym

Miło nam poinformować społeczność szkolną, że w gronie naszych uczniów jest osoba, która w tym roku uzyskała tytuł Laureata Konkursu Matematycznego. Maksymilian Młyński (VIII c) po zakwalifikowaniu się do etapu wojewódzkiego, sięgnął po upragniony tytuł, który zapewnia mu zwolnienie z odpowiedniej części egzaminu na zakończenie klasy VIII. Umysł matematyczno-fizyczny, zacięcie do codziennej mozolnej pracy przy rozwiązywaniu zadań wreszcie przyniosły oczekiwany rezultat. Sukces nie bierze się  znikąd. Wymaga ciężkiej, systematycznej i sumiennej pracy, często przez długie lata. Cieszymy się bardzo z tego sukcesu i gratulujemy p. Ali Mańkowskiej, której doświadczenie przekuło się na sukces ucznia. Gratulujemy.