Lekcja wychowania fizycznego inna niż dotychczas!

Utworzono: 28-11-2019

W środę , 27.11. uczniowie klasy VIIe  wraz z wychowawcą i panem Jackiem Dziekanowskim udali się do  Gdyni, aby uczestniczyć w nietypowej lekcji wychowania fizycznego, która odbyła się w Strefie Zoltar. Gra, zbliżona do tradycyjnego paintballa, przeprowadzana jest na specjalnie przygotowanej arenie o powierzchni blisko 400m2, usianej korytarzami, ,,budynkami" i urządzeniami urozmaicającymi zabawę. Efekty świetlne, dekoracje, a nawet pojazdy tworzą niezwykły klimat, który przeniósł uczniów w strefę klimatu z czasów ,,zimnej wojny"i pozwolił wszystkim zawodnikom poczuć się jak w grze komputerowej.

VIIe wzięła też udział w niesamowitej rozgrywce z użyciem łuków i specjalnych strzał. Specjalnie zaprojektowane strzały , zakończone systemem miękkich gąbek umożliwiają bezbolesną zabawę , czyniąc strzelanie do innych graczy całkowicie bezpiecznym.

Efekty świetlne, dźwiękowe oraz prowadzenie rozgrywek przez sędziego dodatkowo sprawiły, że rozgrywki na Archery Arenie to niezapomniane przeżycie i frajda nie tylko dla młodzieży, ale także dla wychowawcy - p. B.Ugodowskiej oraz p. Jacka.

Lekcja wychowania fizycznego inna niż dotychczas! grafika