Międzynarodowe #ErasmusDays 2020

Utworzono: 18-10-2020

W dniach 15-17 października  obchodziliśmy międzynarodowe  Dni Erasmusa - czyli- #ErasmusDays 2020. Jedną z aktywności, w której wzięliśmy udział, był Ogólnopolski Bieg Erasmusa, który odbywał się pod patronatem Ministerstwa Sportu.

Włącz czwarty e-Bieg Erasmusa!– to  hasło tegorocznej edycji biegu, który organizowany jest przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

16 października- biegaliśmy na  szkolnym boisku, a nasze wyniki zostały przesłane do Warszawy.

4- osobowe drużyny sztafetowe biegały przez godzinę. Chodziło jednak o to, aby w 60 minut pokonać jak najdłuższy dystans. Z całej Polski zgłosiło się ponad 300 drużyn!

Z naszej szkoły startowały dwie drużyny o nazwie SHARKS 1 z kl. 8a: Narin Haji, Weronika Zielińska, Dominik Śpica , Mikołaj Pianko oraz druga drużyna o nazwie  SHARKS 2 z kl. 8e, w składzie: Kinga Kapel, Krzysztof Thiel, Bartosz Tracewicz, Jan Ponarad.

Reporterką  całego biegu była uczennica kl.4a - Agata Kurzydło.

Na zakończenie biegu  pani dyrektor Grażyna Ruszkowska wręczyła naszym zawodnikom pamiątkowe medale. Uczniowie zostali nagrodzeni  również zestawami upominkowymi, natomiast szkoła otrzymała sprzęt sportowy od FRSE z Warszawy.

Dziękujemy naszym zawodnikom za udział i wytrwałość!!!

Katarzyna Wróblewska-Kurzydło

Międzynarodowe #ErasmusDays 2020 grafika