Nadszedł czas na ostatni dzwonek...

Utworzono: 20-06-2019

W środę – 19 czerwca 2019r. – uroczyście pożegnaliśmy mijający rok szkolny.  Jest to data wyjątkowa, ponieważ tego dnia szkołę ukończyli uczniowie ostatniej – trzeciej klasy gimnazjum - zamykający pewien rozdział w historii polskiej edukacji oraz pierwszy rocznik ósmoklasistów. O godzinie 9.00 odbyła się  uroczystość pożegnania absolwentów - uczniów klas trzecich oddziałów gimnazjalnych, zaś o 11.15 absolwentów klas ósmych. Uczniowie z ogromnym wzruszeniem żegnali się z dyrekcją, gronem pedagogicznym oraz koleżankami i kolegami. Najlepsi z nich otrzymali wyróżnienia, przyznano też  honorowe tytuły szkoły, sportowcy zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami. Laureaci i finaliści konkursów odebrali dyplomy i nagrody z rąk pani dyrektor - Grażyny Ruszkowskiej. Swoją obecnością zaszczyciła  nas również p. Teresa Ossowska –Szara – zastępca burmistrza Lęborka, która  gratulowała uczniom sukcesów, życząc im bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Po części oficjalnej przyszedł czas na  występy artystyczne przygotowane przez grupę muzyczną pana A. Łakockiego. Cała uroczystość obfitowała  w wiele wzruszeń  i wspomnień.

O godzinie 13.00 ostatni dzwonek zabrzmiał dla uczniów klas I, II i VII. Dla nich także nie zabrakło wyróżnień, podziękowań, występów artystycznych.  Następnie w klasach uczniowie odebrali świadectwa, mogli podziękować swoim wychowawcom i nauczycielom za całoroczną pracę.

Drodzy Absolwenci - życzymy Wam, aby doświadczenia zdobyte w naszej szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu.

Wszystkim Uczniom życzymy  udanych i zasłużonych wakacji! Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny i nie ustawajcie w podejmowaniu nowych wyzwań!

Nadszedł czas na ostatni dzwonek grafika