Niezwykła wycieczka do Warszawy

Utworzono: 25-09-2020

4 września 2020r.  absolwenci naszej szkoły, którzy ukończyli gimnazjum jako ostatni rocznik, otrzymali zaproszenie na niezwykłą premierę do Warszawy.

A  wszystko zaczęło się  w 2016r. , kiedy to rozpoczęły się zdjęcia do filmu dokumentalnego.

Grupa uczniów ówczesnego Gimnazjum nr 1 w Lęborku rozpoczęła  fantastyczną podróż. Dzięki ludziom z pasją - młodzież odwiedziła  wiele zakątków Polski, zbudowała niezwykłe relacje i pozostawiła w swoich sercach przepiękne wspomnienia.

Efektem tej podróży jest film: „Nieletni inżynierowie”, który już w najbliższy piątek, tj. 25 września 2020r.  będzie miał swoją lęborską premierę.

Jeżeli jesteście ciekawi jak było na premierze w Warszawie, zapraszamy do obejrzenia reportażu.

Jeżeli jesteście ciekawi filmu, organizatorzy zapraszają od soboty, tj. 26 września 2020r. do Lęborskiego Centrum Kultury Fregata.

Reżyseria: Aleksandra Skowron &Hanna Polak

Muzyka: Jan A.P. Kaczmarek