Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego dnia 1 września 2020r.

Utworzono: 27-08-2020

Wejście od parkingu: uczniowie klas 1, 2 i 3

Wejście główne: uczniowie klas 4, 7 i 8

Numer sali

Godziny: 9.00-10.00

Godziny 10.30-11.30

7A

3C

2A

2C

1A

3A

1C

4A

8A

7C

8C

8D

8E

• Wychowawcy klas 1, 2, 3, 4 i 7 spotykają się z uczniami, z zachowaniem dystansu, na boisku szkolnym (wychowawcy będą posiadali tabliczki z odpowiednią literką) i przechodzą z grupą wyznaczonym wejściem do wskazanej w tabeli klasy.
  • Uczniowie klas 8 wchodzą punktualnie o wyznaczonej godzinie bezpośrednio do wskazanej klasy i zajmują miejsce.
  • Uczniów klas 7 i 8 zobowiązuje się do zasłonięcia ust i nosa do momentu zajęcia miejsca w sali lekcyjnej (zaleca się też uczniom klas 4).

Prosimy rodziców o:

• Przygotowanie dzieciom (dotyczy klas 1 i 7 oraz uczniów nowoprzyjętych) karteczki, na której zapisany zostanie adres poczty elektronicznej rodzica. Tak przygotowaną karteczkę umieszczamy w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka. Koperty odbiorą od dzieci wychowawcy podczas spotkania dnia 1 września 2020r.  Przekazane adresy e-mail zostaną wprowadzone do dziennika elektronicznego, co umożliwi Państwu logowanie się na konto swojego dziecka oraz ułatwi kontakt z dyrekcją, wychowawcą i nauczycielami.
  • Wszelkie sprawy organizacyjne, które chcieliby Państwo przekazać dyrekcji szkoły prosimy kierować na adres szkoły, tj. sekretariat@sp1lebork.pl lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Bezpośrednie spotkania z dyrekcją szkoły prosimy umawiać telefonicznie.
  • Zachęcamy też do kontaktu z nauczycielami i wychowawcami poprzez dziennik elektroniczny.
  • W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom prosimy rodziców, aby nie wchodzili do szkoły i oczekiwali na dzieci przed budynkiem szkoły.