Pierwszaki z wizytą w SP7

Utworzono: 24-11-2018

W dniu 21 listopada 2018r. klasa IB z wychowawcą Ewą Robakiewicz-Pizon oraz klasa IC z wychowawcą Paulą Wróblewską wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 7 na imprezę z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci wysłuchały w skupieniu i należytej powadze wierszy i piosenek z okresu , kiedy rodziła się nowa, wolna Polska. Zaśpiewały wspólnie z dziećmi z lęborskich szkół i przedszkoli piosenkę pt. "Jesteśmy Polką i Polakiem", recytowały wierszyk pt. "Kto ty jesteś?". Całą uroczystość uświetnił swoim przybyciem Burmistrz Miasta Lęborka - Pan Witold Namyślak, który wręczył dzieciom pamiątkowe dyplomy.

Pierwszaki z naszej szkoły brały czynny udział w tej imprezie i były z niej bardzo zadowolone.
Pierwszaki z wizytą w SP7 grafika