Utworzono: 15-12-2019

Klasy VII naszej szkoły wzięły udział w niezwykłej podróży historycznej przygotowanej przez p. Krzysztofa Góreckiego. Teatr historyczny pod jego kierunkiem zaprezentował uczniom podróż przez wieki historii - od rozbiorów po odzyskanie niepodległości. Uczniowie mieli okazję wcielić się w ważne postaci z historii. Nie zabrakło Napoleona Bonaparte, Piotra Wysockiego, Józefa Wybickiego i gen. Jana Henryka Dąbrowskiego. Stroje i broń z epoki ubarwiły nasze spotkanie i zobrazowały niełatwe dzieje naszych ziem. Uczniowie czynnie uczestniczyli w lekcji,  wykazując się również znajomością faktów historycznych ,co bardzo cieszy.

Podróż historyczna od rozbiorów do odzyskania niepodległości- żywa lekcja historii grafika