Podziękowania dla rodziców

Utworzono: 07-02-2019

„Każda radość, którą niesiemy innym, zawsze do nas powróci”

Zenta Maurina

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 1 w Lęborku kieruje do Rodziców słowa pełne wdzięczności.

Dziękujemy Rodzicom za  pomoc i zaangażowanie w życie szkoły.

Dzięki Waszej ofiarności, czyniących dla naszej  szkoły tak wiele dobrego, skromnych,

pomagających nam bez zbędnych słów i rozgłosu, pięknieje  świat.

Drodzy Rodzice!

Jesteście wizytówką naszej szkoły. Wspólnie z nami dbacie o dobro naszych dzieci, młodzieży. Każda Wasza pomoc - bezinteresowne upieczenie ciasta, pomoc przy uroczystościach, imprezach, akcjach, wydarzeniach, podczas wycieczek - jest dla nas ogromnym wsparciem. Głęboko wierzymy, że współpraca między szkołą, a Rodzicami  nadal będzie opierać się na wzajemnej życzliwości, zrozumieniu i wsparciu.