Powiatowy Konkurs Plastyczny

"Podnieś skrzydła w anielskich okularach "- pod takim hasłem  Stowarzyszenie św. Jakuba Ap. w Lęborku rozpisało konkurs jasełkowy.

W roku 2020 zadaniem uczestników było wykonanie okularów, bądź ich namalowanie. Uczestnicy konkursu wykonali prace z materiałów ekologicznych i ogólnodostępnych. Uczniowie naszej szkoły poddali się wyobraźni, stworzyli okulary  i otrzymali nagrody oraz wyróżnienia:

II miejsce - Adrianna Stępniak, kl. IIb

Wyróżnienie:

Lena Brękiewicz, kl. IIIc

Lena Gryczan, kl. Ia

Wyeksponowane prace uczniów można oglądać w kawiarnio-piekarni przy Placu Pokoju  oraz na naszej stronie.

Finał konkursu i wręczenie nagród odbędą się 16 stycznia 2021r. o godzinie 10.00 w Sanktuarium św. Jakuba Ap.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom koła plastycznego „Mamo, Tato! Zobacz, co dziś zmalowałem", którzy reprezentowali nasza szkołę: Paulinie Gburzyńskiej z kl. IIIc, Hannie Jurczyk z kl. IIIc, Agnieszce Kaczyńskiej z kl. IIc, Aleksandrowi Wróbel z kl. Ib i Mai Tutakowskiej z kl. IVa.

Opiekun koła p. Dorota Przychoda-Bonemberg.

Dobrodzieje:

Burmistrz Miasta -W. Namyślak