Rekolekcje Wielkopostne - informacja

Utworzono: 14-03-2019

Organizacja dni 18-20.03.2019r. – Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych w Sanktuarium   Św. Jakuba Apostoła w Lęborku

18 marca 2019r. - poniedziałek

Lekcje według skróconych godzin dla klas siódmych, ósmych i trzecich. 7 i 8 godzina lekcyjna - odwołana

Klasy pierwsze i drugie:

Wszystkie klasy pierwsze i drugie przychodzą na godzinę 7.30 /lub późniejszą – ustaloną przez wychowawcę/ do szkoły i wraz ze swoimi wychowawcami idą na godz. 8.00 do kościoła. Po zakończeniu rekolekcji w kościele wychowawcy przychodzą z dziećmi do szkoły i prowadzą zajęcia z edukacji wczesnoszkolnej:

Ponownie, wychowawcy klas wychodzą z uczniami do kościoła na godz. 11.00 i po rekolekcjach przyprowadzają dzieci do szkoły, gdzie odbierają ich rodzice.

Klasy siódme, ósme i trzecie po szóstej godzinie lekcyjnej (na godz. 12.45) odprowadzani są przez nauczycieli do kościoła; samodzielnie wracają do domu.

19 marca 2019r. - wtorek

Klasy pierwsze i drugie:

Wszystkie klasy pierwsze i drugie przychodzą na godzinę 7.30 do szkoły i wraz ze swoimi wychowawcami idą na godz. 8.00 do kościoła. Po zakończeniu rekolekcji w kościele wychowawcy przychodzą z dziećmi do szkoły i prowadzą zajęcia z edukacji wczesnoszkolnej:

20 marca 2019r. – środa

Klasy I A, I C i 2 B na godz. 8.00 wychodzą pod opieką wychowawców do kościoła. Po powrocie z kościoła lekcje odbywają się zgodnie z planem.

Uczniowie z klasy 1 B i 2 A do kościoła idą indywidualnie pod opieką rodziców, do szkoły przychodzą zgodnie planem.

Klasy siódme, ósme i trzecie wychodzą do kościoła pod opieką nauczycieli po drugiej godzinie lekcyjnej i wracają z nauczycielem na 5 godz.lekcyjną.

Uczniowie, którzy nie wychodzą do kościoła pozostają w szkole pod opieką nauczycieli.