Samorząd Uczniowski został wybrany!

Utworzono: 30-09-2020

29.09.2020 roku w naszej szkole odbyły się wybory, w wyniku których wyłoniono skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021.

W głosowaniu wzięło udział 266 uczniów. Po podliczeniu wszystkich głosów okazało się, że rywalizacja była bardzo wyrównana, a różnice pomiędzy poszczególnymi miejscami bardzo niewielkie. Społeczność uczniowska zadecydowała, iż:

Przewodniczącym SU został Marcin Kubicki , uczeń klasy 8A.

Wiceprzewodniczącą SU została Julia Płocharczyk , uczennica klasy 7c.

Serdecznie dziękujemy kandydatom do Samorządu Uczniowskiego za zaangażowanie, a także  wszystkim uczniom biorącym udział w głosowaniu.  Nauczycielom zaś  należą się podziękowania  za wyrozumiałość w czasie wyborów.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiegow tym roku szkolnym to: p.Kinga Trzebiatowska , p.Beata Ugodowska i  p.Michał Kościółek.

Samorząd Uczniowski został wybrany! grafika