Spektakl w Teatrze Muzycznym

Utworzono: 29-03-2019

Czwartkowy wieczór -28 marca br.- uczniowie klas: IIIa, IIId ,VIIc, VIIIa i  VIIId  spędzili w Teatrze Muzycznym w Gdyni na spektaklu „Lalka”. Miejsca przy samej scenie pozwoliły uczniom na przeżycie niesamowitych wrażeń artystycznych. Jak zawsze przepiękna gra aktorów, cudowne wykonanie piosenek, dużo tańca i wspaniała orkiestra zachwyciła wszystkich widzów. Mieliśmy też szczególną przyjemność zrobić sobie zdjęcie z głównym aktorem - Panem Rafałem Ostrowskim oraz aktorami grającymi w spektaklu. Bardzo dziękujemy.

Przedstawienie musicalowe na podstawie powieści Bolesława Prusa (powieści niegdyś niedocenianej, dziś dogłębnie opisanej i uważanej za najlepszą powieść epoki) z pewnością dostarczyło widzom wielu niezapomnianych wrażeń i  na długo pozostanie w  ich pamięci.

Katarzyna Wróblewska-Kurzydło

Ala Mańkowska