Sukces naszych pierwszoklasistów

Utworzono: 12-12-2017

W miniony poniedziałek - 11 grudnia 2017 roku - w Lęborskim Centrum Kultury „Fregata” podsumowany został  XV Powiatowy Konkurs Plastyczny: „Coraz bliżej święta – eko święta”.

W kategorii wiekowej: szkoła podstawowa klasy I-III wśród laureatów znalazło się dwoje naszych uczniów: Maksymilian Rychlak i Maja Tutakowska z klasy Ia.

Na konkurs wpłynęło 76 prac z 10 szkół i placówek  powiatu lęborskiego.  Jury przyznało łącznie 20 równorzędnych nagród. Laureaci konkursu otrzymali nagrody, które zostały  ufundowane przez Gminę Miasto Lębork.

Celem konkursu jest  wykorzystanie materiałów naturalnych i wtórnych do tworzenia dekoracji związanej ze świętami Bożego Narodzenia oraz zwrócenie uwagi na  problematykę ekologiczną.

Ozdoby świąteczne, które zostały dostarczone na konkurs zostaną przekazane  pensjonariuszom Domu Pomocy Społecznej nr 1 i Domu Seniora „Magnolia” w Lęborku.

Gratulujemy uczniom oraz opiekunowi p. Dorocie Przychoda-Bonemberg.

Sukces naszych pierwszoklasistów grafika