Świąteczna lekcja otwarta

Utworzono: 20-12-2019

W ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną klasa IIIb zaprosiła na lekcję swoich rodziców. Podczas dwugodzinnej  lekcji otwartej uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności edukacyjne. Pokazali jak dobrze znają polskie tradycje bożonarodzeniowe, tabliczkę mnożenia, jak świetnie czytają, znają części mowy oraz jak dobrze radzą sobie z umiejętnością kodowania oraz programowania Ozobotów. Na koniec lekcji zaśpiewali gościom piękną pastorałkę „Od serca do ucha”. Po lekcji pokazowej trzecioklasiści zgodnie z tradycją przygotowali stoły oraz poczęstunek i zasiedli do klasowej Wigilii. Miłym zakończeniem świątecznego dnia było otrzymanie przez dzieci prezentów.

W tak miłej i przyjaznej atmosferze udaliśmy się na zasłużony, świąteczny wypoczynek.

Świąteczna lekcja otwarta grafika