Świętujemy Europejski Dzień Języków

26.09.2020 r. obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Uczniowie wykonywali plakaty promujące naukę języków. Na lekcjach języka niemieckiego były quizy, w których uczniowie klas siódmych musieli wykazać się znajomością informacji o Niemczech.  Uczniowie klas ósmych rywalizowali ze sobą, sprawdzając podczas quizów znajomość aktualnego słownictwa omawianego na lekcjach.

Na zajęciach dodatkowych z języka niemieckiego uczniowie klasy 4a wyszukiwali ciekawostki o słynnych niemieckich cukierkach - żelkach Haribo.

Były pozytywne emocje, nauka, świetna zabawa i dużo uśmiechu.

Dziękujemy wszystkim uczniom za rywalizację podczas quizów oraz za ciekawe plakaty.

Lista zwycięzców na najciekawszy plakat zostanie ogłoszona 16 października - podczas obchodów Dni Erasmusa.