Twórczość dziecięca – „Jan Paweł II – wstańcie, chodźmy”

Utworzono: 24-10-2019

18 października 2019 roku komisja dokonała przeglądu i oceny 115 prac plastycznych nadesłanych na Powiatowy Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - wstańcie, chodźmy" z 15 placówek z powiatu lęborskiego. Ogółem nagrodziła 32 prace w trzech kategoriach wiekowych.

22 października 2019r. w Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Lęborku odbyło się podsumowanie konkursu,  organizowanego  w ramach XVI Lęborskiego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. Z naszej placówki jury nagrodziło 2 uczennice uczestniczące w  zajęciach koła plastycznego "Zwariowana kreska" .

Serdecznie gratulujemy laureatkom:

Zuzannie Jakubowskiej z klasy Ib

Adriannie Stępniak z klasy Ib

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszej stronie oraz prac plastycznych inaugurujących  tę uroczystość w Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Lęborku.

XVI Lęborski Tydzień Kultury Chrześcijańskiej zorganizowany został pod patronatem Burmistrza Miasta Lęborka, Przewodniczącego Rady Powiatu Lęborskiego oraz Starosty Lęborskiego

Twórczość dziecięca – „Jan Paweł II – wstańcie, chodźmy” grafika