Uroczystość wręczenia zaświadczeń Laureatom Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

Uroczystość wręczenia zaświadczeń Laureatom Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2018/2019

   Uroczystą galą podsumowano osiągnięcia uczniów w konkursach na szczeblu wojewódzkim. Dla uczniów szkoły podstawowej wręczenie zaświadczeń odbyło się w czwartek 4 kwietnia w Muzeum II Wojny Światowej. Dwa tytuły Laureata: z historii i geografii zdobył uczeń klasy VII B Piotr Kąkol.

Dla uczniów oddziałów gimnazjalnych wręczenie zaświadczeń zorganizowano w legendarnej Sali BHP w Gdańsku w piątek 5 kwietnia. W uroczystości wzięli udział: Magdalena Nawrot (Laureat historia i geografia), Wiktoria Potoczna (j. niemiecki), Olga Szreder (j. niemiecki), Amelia Gołębiowska (j.niemiecki). Dla uczniów oddziałów gimnazjalnych udział w konkursie oprócz wpisu na świadectwo i dodatkowych punktów oznacza również zwolnienie z odpowiedniej części egzaminu.

To dobry rok dla naszej szkoły jeśli chodzi o udział w konkursach. Nie zapominajmy o szerokiej grupie finalistów konkursów, którym często minimalne punkty zabrakły do uzyskania satysfakcjonującego tytułu. Zdobyta wiedza, doświadczenie konkursowe prędzej czy później pozwolą na osiągnięcie sukcesu. Dla wielu uczniów przygotowania do konkursu to nie tylko okres jednego roku, lecz stałe i powolne dochodzenie do celu przez cały etap edukacyjny. My cieszymy się z Waszego,nawet najmniejszego sukcesu. Mamy nadzieję, że szerokie horyzonty dopiero się przed Wami otwierają.

Koordynator Konkursów:

Marzena Kurzydło