Utworzono: 12-04-2018

9 kwietnia w legendarnej Sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyło się wręczenie zaświadczeń Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Gościem honorowym uroczystości była Pomorska Kurator Oświaty dr Monika Kończyk- organizator konkursów wojewódzkich. Tytuł Laureata uzyskuje osoba, która w ostatnim wojewódzkim etapie konkursu rozwiąże test na poziomie 80% i więcej. Droga do etapu wojewódzkiego jest trudna. Pomyślnie trzeba przejść eliminacje szkolne i rejonowe,wypełniając kryteria procentowe potrzebne do awansu do kolejnego szczebla. Laureat jest  zwolniony z odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego i uzyskuje maksymalną liczbę punktów z testu. Uczniowie posiadają wiedzę daleko wykraczającą poza podstawę programową, muszą poradzić sobie ze stresem i wykazać się znajomością tematu. W tym roku 5 uczniów odebrało swoje zaświadczenia z rąk dr Moniki Kończyk:

1. Jakub Wesołowski kl. III B historia- opiekun p. Anna Zdończyk- Knura
  2. Magdalena Nawrot kl. II A- historia- opiekun p. Marzena Kurzydło
  3. Agata Steciuk kl. II A- fizyka- opiekun p. Ignacy Rejmak
  4. Alicja Gajda kl. II A- język niemiecki- opiekun  p. Joanna Nowicka- Młyńska
  5. Olga Szreder kl. II A- język niemiecki -opiekun p. Joanna Nowicka –Młyńska

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy pasji i samozaparcia w dążeniu do celu Wam i Waszym nauczycielom. Jesteśmy dumni z osiągniętych przez Was sukcesów.

Uroczystość wręczenia zaświadczeń Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych grafika