Utworzono: 16-04-2018

Na tegoroczny konkurs wpłynęło łącznie 285 prac z całej Polski.  W tym roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości – dlatego też właśnie taki akcent musiały zawierać stworzone przez dzieci i młodzież prace. Komisja konkursowa spośród nadesłanych prac nagrodziła 5, wyróżniła 8, a 22 zakwalifikowała na wystawę pokonkursową.

Kwalifikację do wystawy otrzymała również praca naszej uczennicy Wiktorii Żywno z klasy IIIa. Serdecznie gratulujemy uczennicy i opiekunowi p. D. Przychoda-Bonemberg.

Wystawa prac odbędzie się 24 kwietnia br. w Galerii Prezentacje Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku.

VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci I Młodzieży pt. „ Podwórko - Niepodległe podwórko” rozstrzygnięty grafika