VIIIe w Strefie Zoltar

Utworzono: 30-01-2019

W miniony wtorek uczniowie klasy VIIIe udali się na wycieczkę do Gdyni. Pierwszym punktem wyprawy był seans filmowy a następnie wizyta w Strefie Zoltar. Tutaj uczniowie uczestniczyli w zajęciach laserowego paintballu – zaopatrzeni w odpowiedni sprzęt na podczerwień oraz kamizelki wyposażone w czujniki przenieśli się na pole bitwy. Rozgrywki przeprowadzane są tu na specjalnie przygotowanej arenie. Znajdują się tu budynki, urządzenia, dekoracje, efekty świetlne z czasów „zimnej wojny”. Następnie młodzież mogła przetestować swoją kondycję  w pomieszczeniu pod nazwą Refleks Room.

Wiele trybów gry polegających na naciskaniu podświetlających się przycisków w jak najkrótszym czasie okazało się doskonałym wyzwaniem sprawdzającym refleks uczestników.

VIIIe w Strefie Zoltar grafika