Walentynkowa randka w ciemno

Utworzono: 08-02-2019

Przedferyjny tydzień upłynął nam na przygotowaniach do Walentynek. W tym roku  przypadają one w czasie ferii zimowych, a nasi uczniowie nie chcieli rezygnować z tego sympatycznego święta. Każdy uczeń szkoły mógł zagłosować na Walentego i Walentynkę na poziomie klas I, II , VII VIII i III. Losowano podpisane „serca miłości”,  na których uczniowie mogli zapisać miłe pozdrowienie do wylosowanej przez siebie osoby, a także uruchomiono pocztę  walentynkową.

Walentynki świętowaliśmy 7 lutego. Wszystkie „serca miłości ” zawieszone na szkolnym korytarzu utworzyły ścianę wyznań.  Podczas godzin wychowawczych ogłoszono, które osoby zwyciężyły w konkursie na Walentego i Walentynkę, a także zorganizowano „Randkę w ciemno”.  Zwycięzcy odbyli podróż po sali gimnastycznej wózkiem do piłek,  a także mogli spotkać się na słodkim poczęstunku w utworzonej specjalnie dla nich kawiarence „Miłosny Zakątek” przy bibliotece szkolnej. Przerwy umilały romantyczne utwory z radiowęzła.

Późne popołudnie oraz  wieczór uczniowie spędzili na dyskotece, która została zorganizowana pod hasłem: „Boskie lata 70-te”.

Walentynkowa randka w ciemno grafika