Warsztaty na Dzień Kobiet

Utworzono: 09-03-2019

Wyjątkowo miły prezent otrzymały uczennice naszej szkoły w Dniu Kobiet. W miniony piątek - 8 marca - dziewczęta z  klas VII, VIII i III gimnazjum miały możliwość uczestniczenia w wybranych przez siebie warsztatach. A  przyznać trzeba, że było w czym wybierać. Dziewczęta dowiedziały się wielu interesujących rzeczy związanych z pielęgnowaniem urody, odpowiednią dietą, makijażem, sprawnością fizyczną czy rozwojem osobistym podczas następujących zajęć:

„Jak odnaleźć w sobie siłę i moc” – spotkanie z coachem (p. Natalia Zarańska)

„Jedz zdrowo” – spotkanie z dietetykiem (p.Kamila Młyńczyk-Jędrzejewska)

„Bądź piękna każdego dnia” – spotkanie z kosmetyczką (p. Katarzyna Szwiec, Studio Virgo)

„W zdrowym ciele zdrowy duch” – spotkanie z instruktorem fitness (p. Mateusz Neumann - trener personalny)

„Tapetę zostaw na ścianie” – spotkanie z wizażystką (p. Emilia Nowatkowska "Pracownia makijażu")

„Jak się ubrać, a nie przebrać – spotkanie ze stylistką (p. Katarzyna Koszałka-Szkibiel)

Tego dnia nie zabrakło również kwiatków czy słodkich upominków. O swoich koleżankach nie zapomnieli również uczniowie klas I-III.

A wszystkim Kobietkom – tym dorosłym i tym całkiem małym - życzymy uśmiechu i radości każdego dnia!

Warsztaty na Dzień Kobiet grafika