Warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas VII

Utworzono: 07-11-2019

W dniu 6.11.2019r. w naszej szkole odbyły się warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas VII na temat „Używki -czy są mi potrzebne” oraz „Alkohol – gwarant dobrej zabawy, krok w dorosłość czy uszczerbek na zdrowiu”. Młodzież miała okazję sprawdzić,jak postrzega świat człowiek po zażyciu alkoholu i narkotyków dzięki alkogoglom i narkogoglom. Rozmawiano na ważne tematy, takie jak system wartości młodych ludzi, sposoby spędzania czasu wolnego. Prowadzący pokazał, jak łatwo przez nieprzemyślane decyzje zniszczyć sobie w życie.

W godzinach popołudniowych także rodzice uczestniczyli w spotkaniu profilaktycznym na temat „Używki i alkohol – zagrożenie dla zdrowia”. Prowadzący pokazał, jak ważne są dobre relacje w rodzinie i świadomość tego ,w jaki sposób dziecko spędza czas wolny.

Warsztaty przeprowadziła firma IMMUNIS.

Warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas VII grafika