Webinarium eTwinning : „Zarządzanie czasem- jak wspiera nasze samopoczucie”

Utworzono: 21-10-2020

19 października uczniowie klas ósmych uczestniczyli w  webinarium pt.:”Zarządzanie czasem- jak wspiera nasze samopoczucie”. Webinarium poświęcone było tematyce zarządzania czasem w kontekście własnego samopoczucia, budowania motywacji do nauki i rozwoju oraz odnajdowania swoich mocnych stron. Podczas spotkania uczniowie mogli zastanowić się – jak efektywnie korzystać z otrzymanych zasobów, a jednocześnie nie budować w sobie stresu i poczucia ciągłego napięcia, … jak znaleźć własny styl działania i bez „napinki” ogarnąć wszystkie życiowe sprawy.

Spotkanie poprowadziła pani Aleksandra Wzorek z Fundacji Instytut Edukacji Pozytywnej, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz programu „Leaders of Learning” Uniwesytetu Harvarda.

Webinarium zostało zorganizowane dla uczniów w ramach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego 2020, który został ustanowiony przez Światową Federację Zdrowia Psychicznego (WFMH) w 1992 roku, a obchodzony jest corocznie w dniu 10 października.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za udział w webinarium.

Katarzyna Wróblewska-Kurzydło

Webinarium eTwinning : „Zarządzanie czasem- jak wspiera nasze samopoczucie” grafika