Wyjazdowy tydzień IIIa i VIIIa

Utworzono: 06-06-2019

27 maja klasy VIIIa i IIIa wybrały się na rajd pieszy do Uroczyska Drętowo. Tam spotkały się z panią Alicją Musiał, która opowiedziała o pracy leśnika, o tym, jakie szkoły i studia należy skończyć, by zostać pracownikiem Lasów Państwowych. Uczniowie dowiedzieli się również o zastosowaniach drewna w przemyśle i innych dziedzinach życia. Chociaż aura nie była zbyt łaskawa, ogrzaliśmy się przy ognisku i miło spędziliśmy czas przy wspólnym grilowaniu.

28 maja obie klasy wyjechały w kierunku Trójmiasta. Klasa VIIIa udała się do kina na film „Trzy kroki od siebie”, który opowiada historię dwóch zakochanych w sobie nastolatków chorych na mukowiscydozę. Natomiast klasa IIIa odwiedziła wystawę BODY WORLDS & The Cycle of Life. To jedyna taka publiczna ekspozycja anatomiczna o edukacyjnym charakterze poświęcona budowie człowieka.

29 maja klasa VIII a wyjechała do Niemiec do Berlina i Heide Parku, a klasa IIIa udała się na warsztaty taneczne do „Stacji Kultura”. Uczniowie poznali   podstawowe kroki taneczne, uczyli się prostych choreografii, a przede wszystkim bardzo dobrze się bawili.

30 maja klasa IIIa wyjechała do kina do Gdyni, aby również obejrzeć film „Trzy kroki od siebie”. Niektórzy chłopcy zrezygnowali z romantycznego dramatu na rzecz sensacyjnego filmu „John Wick”.

Wspólnie spędzony czas dostarczył nam bardzo dużo radości.

Wyjazdowy tydzień IIIa i VIIIa grafika