XXV Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach 2020” rozstrzygnięty

Utworzono: 27-11-2020

W tym roku na konkurs wpłynęło 547 prac plastycznych z 44 placówek szkolnych i pozaszkolnych z województwa pomorskiego. Prace oceniane były w kategoriach wiekowych: do 6 lat, 7 - 9 lat, 10 - 12 lat, 13 - 15 lat i 16 - 20 lat oraz w dwóch kategoriach wykonawczych: rysunek i malarstwo. Jury przyznano 10 nagród pierwszych, 10 drugich, 10 nagród trzecich oraz 13 wyróżnień. Łącznie nagrodzono 43 osoby.

Rysunek

w kategorii wiekowej 7-9 lat

laureat, wyróżnienie - Lena Gryczan kl. Ia

w kategorii wiekowej 13-15

laureat, wyróżnienie - Karina Gajkowska kl. VIIIe

Malarstwo

w kategorii wiekowej 10-12 lat

laureat, I miejsce - Aleksander Szewczyk kl. IVa

w kategorii wiekowej 13 – 15 lat

laureat, III miejsce - Anna Kąkol kl. VIIa

Składamy ogromne gratulacje za wysoki poziom artystyczny reprezentantom naszej szkoły.

Wystawa prac plastycznych laureatów tegorocznej edycji konkursu zostanie opublikowana on-line na stronie:www.ckibbrusy.pl,  www.brusy.pl oraz na facebooku.

XXV Pomorski Konkurs Plastyczny „Jesień na Kaszubach 2020” rozstrzygnięty grafika