Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne realizowane od 7 września do 22 grudnia 2020r.

 

Lp.

Nazwa zajęć

Prowadzący

Miejsce

Dzień tygodnia

godzina

1.

Gry i zabawy z elementami koszykówki dla dziewcząt klas I

Beata Ugodowska

Szkoła Podstawowa nr 1

środa

15.30-16.30

2.

Gry i zabawy z elementami koszykówki dla dziewcząt klas II-IV

Beata Ugodowska

Szkoła Podstawowa nr 1

wtorek

czwartek

15.30-16.30

15.30-16.30

3.

Gry i zabawy z elementami koszykówki dla chłopców klas 1-3

Adam Ugodowski

Szkoła Podstawowa nr 1

wtorek

czwartek

16.30-17.15

16.30-18.00

4.

Mały szachista dla klas 1-4

Adam Ugodowski

Szkoła Podstawowa nr 1

poniedziałek

13.45-14.30

5.

„Niedźwiadki na podwórku = elementarz matematyczny” dla klasy 3A

Izabela Woszczyło

Szkoła Podstawowa nr 1

wtorek

12.45-13.30

6.

Koło artystyczno-taneczne dla klas 3

Paula Wróblewska

Szkoła Podstawowa nr 1

poniedziałek

środa

8.00-8.45

8.00-8.45

7.

Koło historyczne „Spotkanie z historią” dla klas 8

Anna Zdończyk-Knura

Szkoła Podstawowa nr 1

poniedziałek

14.30-16.00

8.

„Język angielski – moje okno na świat” dla klas 8

Mateusz Ziarkowski

Szkoła Podstawowa nr 1

wtorek

14.40-15.25

9.

„Z językiem niemieckim przez Lębork i Europę” dla klas 4, 7 i 8

Katarzyna Wróblewska-Kurzydło

Szkoła Podstawowa nr 1

czwartek (kl.4)

czwartek (kl.7 i 8)

piątek (gr.projektowa)

11.45-12.30

14.40-15.25

 

8.00-8.45

10.

Kreatywny uczeń z klasą dla klas 4 i 8

Małgorzata Poziemska

Szkoła Podstawowa nr 1

wtorek (kl.8)

środa (kl. 4)

czwartek (kl. 8)

14.30-16.00

12.30-14.00

14.30-16.00

11.

Nie taki język straszny dla klas 8

Małgorzata Poziemska

Szkoła Podstawowa nr 1

piątek

8.00-8.45

12.

English is everywhere – piosenką, ruchem i słowem” dla klas 2 i 3

Karolina Sopińska-Śpica

Szkoła Podstawowa nr 1

poniedziałek (kl.2)

poniedziałek (kl.3)

czwartek (kl.3)

 

14.40-15.25

15.35-16.20

14.40-15.25

13.

Koło plastyczne „Zwariowana kreska” dla klas 4

Dorota Przychoda-Bonemberg

Szkoła Podstawowa nr 1

poniedziałek

12.30-14.00

14.

Koło plastyczne „Mamo, Tato! Zobacz, co dziś zmalowałem” dla klas 1-3

Dorota Przychoda-Bonemberg

Szkoła Podstawowa nr 1

poniedziałek

piątek

14.00-14.45

12.45-13.30

15.

Interactive English dla klas 4

Michał Kościółek

Szkoła Podstawowa nr 1

wtorek

8.00-8.45

16.

„Rekreacja dla ucha i ducha” dla klas 3 i 4

Andrzej Łakocki

Szkoła Podstawowa nr 1

wtorek

14.30-16.00