Lp. | Nazwa zawodów | Imię i nazwisko ucznia | Klasa | Lokata/tytuł | Opiekun | Organizator zawodów |
1. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Miejski | Bladowski Mateusz | IS | I MIEJSCE- Mistrz miasta Lęborka | Mirosław Abraham | Mirosław Abraham CSiR |
Zieliński Krzysztof | IIIC | |||||
Duliński Oktawian | IIS | |||||
Tomaszewski Adam | IIIB | |||||
Hrycyk Maciej | IIIS | |||||
Pobrucki Michał | IIIC | |||||
Mejer Paweł | IIC | |||||
Pohl Olaf | IIB | |||||
Laskiewicz Dawid | IIS | |||||
Wrześniewski Oskar | IS | |||||
Jabłoński Dawid | IIS | |||||
2. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Powiatowy | Bladowski Mateusz | IS | I miejsce-Mistrz Powiatu Lęborskiego | Mirosław Abraham | Mirosław Abraham Starostwo Powiatowe |
Zieliński Krzysztof | IIIC | |||||
Duliński Oktawian | IIS | |||||
Tomaszewski Adam | IIIB | |||||
Hrycyk Maciej | IIIS | |||||
Pobrucki Michał | IIIC | |||||
Mejer Paweł | IIC | |||||
Pohl Olaf | IIB | |||||
Laskiewicz Dawid | IIS | |||||
Wrześniewski Oskar | IS | |||||
Jabłoński Dawid | IIS | |||||
Kowalski Tymoteusz
| IIIB | |||||
3. | Sztafetowe biegi przełajowe- Finał Wojewódzki w Garczynie | Bladowski Mateusz | IS | XIV Miejsce | Mirosław Abraham | SZS |
Zieliński Krzysztof | IIIC | |||||
Duliński Oktawian | IIS | |||||
Tomaszewski Adam | IIIB | |||||
Hrycyk Maciej | IIIS | |||||
Pobrucki Michał | IIIC | |||||
Mejer Paweł | IIC | |||||
Pohl Olaf | IIB | |||||
Laskiewicz Dawid | IIS | |||||
Wrześniewski Oskar | IS | |||||
Jabłoński Dawid | IIS | |||||
Kowalski Tymoteusz
| IIIB | |||||
4. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Miejski
| Karolina Typczyńska | Is | I miejsce-Mistrz Miasta Lęborka
| Adam Ugodowski | Mirosław Abraham CSiR |
Marta Śliwińska | Is | |||||
Zuza Milewczyk | IIC | |||||
Marta Zanewycz | IIB | |||||
Kinga Piekarska | IID | |||||
Dominika Kaczmarek | IIS | |||||
Wiktoria Naczk | IA | |||||
Weronika Hallman | IIIS | |||||
Weronika Gołąbowicz | IB | |||||
Olimpia Makles | IIIB | |||||
Dominika Groth | IIS | |||||
Alicja Dera | IIIA | |||||
5. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Powiatowy
| Karolina Typczyńska | Is | I miejsce-Mistrz powiatu lęborskiego
| Adam Ugodowski | Mirosław Abraham Starostwo Powiatowe |
Marta Śliwińska | Is | |||||
Zuza Milewczyk | IIC | |||||
Marta Zanewycz | IIB | |||||
Kinga Piekarska | IID | |||||
Dominika Kaczmarek | IIS | |||||
Wiktoria Naczk | IA | |||||
Weronika Hallman | IIIS | |||||
Weronika Gołąbowicz | IB | |||||
Olimpia Makles | IIIB | |||||
Dominika Groth | IIS | |||||
Alicja Dera | IIIA | |||||
6. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Wojewódzki
| Karolina Typczyńska
| IS | XIII miejsce | Adam Ugodowski | SZS |
Marta Śliwińska | IS | |||||
Marta Zanewycz | IIB | |||||
Kinga Piekarska | IID | |||||
Dominika Kaczmarek | IIS | |||||
Wiktoria Naczk | IA | |||||
Weronika Gołąbowicz | IB | |||||
Olimpia Makles | IIIA | |||||
Dominika Groth | IIS | |||||
Alicja Dera | IIIA | |||||
7. | Unihokej dziewcząt-szczebel powiatowy | Hallman Weronika
| IIIS | IV miejsce | Jacek Dziekanowski | Starostwo powiatowe |
Wołodkowicz Paulina | IS | |||||
Płóciennik Kornelia | IS | |||||
Jabłonowska Marta | IS | |||||
Stańczykowska Julia | IS | |||||
Sagdic Wiktoria | IIIS | |||||
Sułkowska Nikola | IIS | |||||
Pięta Magda | IIIS | |||||
8. | Piłka ręczna dziewcząt-szczebel miejski | Magda Pięta
| IIIS | I miejsce-Mistrz miasta Lebork | Łukasz Pyzdrowski | Gimnazjum nr 2 CSiR |
Wiktoria Sagdic | IIIS | |||||
Nikola Sułkowska | IIS | |||||
Dominika Groth | IIS | |||||
Marta Śliwińska | IS | |||||
Paulina Wołodkowicz | IS | |||||
Marta Jabłonowska | IS | |||||
Julia Stańczykowska
| IS | |||||
Kornelia Płóciennik | IS | |||||
9. | Piłka ręczna chłopców-szczebel miejski | Szymon Twardowski
| IIIS | I miejsce-Mistrz Miasta Lębork | Jacek Dziekanowski | Gimanzjum nr 2 w Lęborku CSiR |
Jakub Dampc
| IIIS | |||||
Damian Kalbarczyk
| IIIS | |||||
Błażej Itrych | IIIS | |||||
Kacper Czaja | IIIS | |||||
Kacper Truszczyński
| IIIS | |||||
Tymoteusz Kowalski | IIIB | |||||
Adam Tomaszewski
| IIIB | |||||
Olaf Pohl | IIB | |||||
Jan Borowski | IIS | |||||
10. | Sztafety pływackie dziewcząt-szczebel Powiatowy | Rychert Natalia | ID | I miejsce-Mistrz Powiatu Lęborskiego | Mirosław Abraham i Dariusz Gromulski | CSiR Dariusz Gromulski Mirosław Abraham |
Typczyńska Karolina | IS | |||||
Drewek Wiktoria | ID | |||||
Karczmarek Dominika | IIS | |||||
Worotyńska Zuzanna | IIC | |||||
Neumiller Weronika | IIC | |||||
Hallmann Weronika | IIIS | |||||
Kulik Julia | IIIS | |||||
Panek Adrianna | IIIS | |||||
Mejna Aleksandra | IIIS | |||||
11. | Sztafety pływackie chłopców-szczebel Powiatowy | Buchowiecki Kacper | ID | I miejsce-Mistrz Powiatu Lęborskiego | Mirosław Abraham i Dariusz Gromulski | CSiR Dariusz Gromulski Mirosław Abraham |
Chiliński Paweł | ID | |||||
Tochmann Szymon | IS | |||||
Milanowski Maksymilian | IIC | |||||
Cygert Norbert | IIS | |||||
Adamiak Jan | IIS | |||||
Hrycyk Maciej | IIIS | |||||
Pawelczyk Jakub | IIIC | |||||
Klawikowski Bartosz | IIS | |||||
Drewczyński Aleksander | IIIC | |||||
12. | Piłka Ręczna Dziewcząt- Szczebel powiatowy | Magda Pięta
| IIIS | IV miejsce | Jacek Dziekanowski | CEWICE Jarosław Pruski Starostwo Powiatowe |
Nikola Sułkowska
| IIS | |||||
Marta Śliwińska
| IS | |||||
Wołodkowicz Marta | IS | |||||
Paulina Jabłonowska
| IS | |||||
Julia Stańczykowska | IS | |||||
Płóciennik Kornelia | IS | |||||
Wiktoria Naczk | IA | |||||
13. | Sztafety pływackie dziewcząt- Finały Wojewódzkie | Wiśniewska Wiktoria | ID | VI miejsce | Mirosław Abraham i Dariusz Gromulski | SZS |
Typczyńska Karolina | IS | |||||
Miszk Wiktoria | IID | |||||
Karczmarek Dominika | IIS | |||||
Worotyńska Zuzanna | IIC | |||||
Neumiller Weronika | IIC | |||||
Hallmann Weronika(w tym czasie na MP) | IIIS |
Lp. | Nazwa zawodów | Imię i nazwisko ucznia | Klasa | Lokata/tytuł | Opiekun | Organizator zawodów |
1. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Miejski | Bladowski Mateusz | IS | I MIEJSCE- Mistrz miasta Lęborka | Mirosław Abraham | Mirosław Abraham CSiR |
Zieliński Krzysztof | IIIC | |||||
Duliński Oktawian | IIS | |||||
Tomaszewski Adam | IIIB | |||||
Hrycyk Maciej | IIIS | |||||
Pobrucki Michał | IIIC | |||||
Mejer Paweł | IIC | |||||
Pohl Olaf | IIB | |||||
Laskiewicz Dawid | IIS | |||||
Wrześniewski Oskar | IS | |||||
Jabłoński Dawid | IIS | |||||
2. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Powiatowy | Bladowski Mateusz | IS | I miejsce-Mistrz Powiatu Lęborskiego | Mirosław Abraham | Mirosław Abraham Starostwo Powiatowe |
Zieliński Krzysztof | IIIC | |||||
Duliński Oktawian | IIS | |||||
Tomaszewski Adam | IIIB | |||||
Hrycyk Maciej | IIIS | |||||
Pobrucki Michał | IIIC | |||||
Mejer Paweł | IIC | |||||
Pohl Olaf | IIB | |||||
Laskiewicz Dawid | IIS | |||||
Wrześniewski Oskar | IS | |||||
Jabłoński Dawid | IIS | |||||
Kowalski Tymoteusz
| IIIB | |||||
3. | Sztafetowe biegi przełajowe- Finał Wojewódzki w Garczynie | Bladowski Mateusz | IS | XIV Miejsce | Mirosław Abraham | SZS |
Zieliński Krzysztof | IIIC | |||||
Duliński Oktawian | IIS | |||||
Tomaszewski Adam | IIIB | |||||
Hrycyk Maciej | IIIS | |||||
Pobrucki Michał | IIIC | |||||
Mejer Paweł | IIC | |||||
Pohl Olaf | IIB | |||||
Laskiewicz Dawid | IIS | |||||
Wrześniewski Oskar | IS | |||||
Jabłoński Dawid | IIS | |||||
Kowalski Tymoteusz
| IIIB | |||||
4. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Miejski
| Karolina Typczyńska | Is | I miejsce-Mistrz Miasta Lęborka
| Adam Ugodowski | Mirosław Abraham CSiR |
Marta Śliwińska | Is | |||||
Zuza Milewczyk | IIC | |||||
Marta Zanewycz | IIB | |||||
Kinga Piekarska | IID | |||||
Dominika Kaczmarek | IIS | |||||
Wiktoria Naczk | IA | |||||
Weronika Hallman | IIIS | |||||
Weronika Gołąbowicz | IB | |||||
Olimpia Makles | IIIB | |||||
Dominika Groth | IIS | |||||
Alicja Dera | IIIA | |||||
5. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Powiatowy
| Karolina Typczyńska | Is | I miejsce-Mistrz powiatu lęborskiego
| Adam Ugodowski | Mirosław Abraham Starostwo Powiatowe |
Marta Śliwińska | Is | |||||
Zuza Milewczyk | IIC | |||||
Marta Zanewycz | IIB | |||||
Kinga Piekarska | IID | |||||
Dominika Kaczmarek | IIS | |||||
Wiktoria Naczk | IA | |||||
Weronika Hallman | IIIS | |||||
Weronika Gołąbowicz | IB | |||||
Olimpia Makles | IIIB | |||||
Dominika Groth | IIS | |||||
Alicja Dera | IIIA | |||||
6. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Wojewódzki
| Karolina Typczyńska
| IS | XIII miejsce | Adam Ugodowski | SZS |
Marta Śliwińska | IS | |||||
Marta Zanewycz | IIB | |||||
Kinga Piekarska | IID | |||||
Dominika Kaczmarek | IIS | |||||
Wiktoria Naczk | IA | |||||
Weronika Gołąbowicz | IB | |||||
Olimpia Makles | IIIA | |||||
Dominika Groth | IIS | |||||
Alicja Dera | IIIA | |||||
7. | Unihokej dziewcząt-szczebel powiatowy | Hallman Weronika
| IIIS | IV miejsce | Jacek Dziekanowski | Starostwo powiatowe |
Wołodkowicz Paulina | IS | |||||
Płóciennik Kornelia | IS | |||||
Jabłonowska Marta | IS | |||||
Stańczykowska Julia | IS | |||||
Sagdic Wiktoria | IIIS | |||||
Sułkowska Nikola | IIS | |||||
Pięta Magda | IIIS | |||||
8. | Piłka ręczna dziewcząt-szczebel miejski | Magda Pięta
| IIIS | I miejsce-Mistrz miasta Lebork | Łukasz Pyzdrowski | Gimnazjum nr 2 CSiR |
Wiktoria Sagdic | IIIS | |||||
Nikola Sułkowska | IIS | |||||
Dominika Groth | IIS | |||||
Marta Śliwińska | IS | |||||
Paulina Wołodkowicz | IS | |||||
Marta Jabłonowska | IS | |||||
Julia Stańczykowska
| IS | |||||
Kornelia Płóciennik | IS | |||||
9. | Piłka ręczna chłopców-szczebel miejski | Szymon Twardowski
| IIIS | I miejsce-Mistrz Miasta Lębork | Jacek Dziekanowski | Gimanzjum nr 2 w Lęborku CSiR |
Jakub Dampc
| IIIS | |||||
Damian Kalbarczyk
| IIIS | |||||
Błażej Itrych | IIIS | |||||
Kacper Czaja | IIIS | |||||
Kacper Truszczyński
| IIIS | |||||
Tymoteusz Kowalski | IIIB | |||||
Adam Tomaszewski
| IIIB | |||||
Olaf Pohl | IIB | |||||
Jan Borowski | IIS | |||||
10. | Sztafety pływackie dziewcząt-szczebel Powiatowy | Rychert Natalia | ID | I miejsce-Mistrz Powiatu Lęborskiego | Mirosław Abraham i Dariusz Gromulski | CSiR Dariusz Gromulski Mirosław Abraham |
Typczyńska Karolina | IS | |||||
Drewek Wiktoria | ID | |||||
Karczmarek Dominika | IIS | |||||
Worotyńska Zuzanna | IIC | |||||
Neumiller Weronika | IIC | |||||
Hallmann Weronika | IIIS | |||||
Kulik Julia | IIIS | |||||
Panek Adrianna | IIIS | |||||
Mejna Aleksandra | IIIS | |||||
11. | Sztafety pływackie chłopców-szczebel Powiatowy | Buchowiecki Kacper | ID | I miejsce-Mistrz Powiatu Lęborskiego | Mirosław Abraham i Dariusz Gromulski | CSiR Dariusz Gromulski Mirosław Abraham |
Chiliński Paweł | ID | |||||
Tochmann Szymon | IS | |||||
Milanowski Maksymilian | IIC | |||||
Cygert Norbert | IIS | |||||
Adamiak Jan | IIS | |||||
Hrycyk Maciej | IIIS | |||||
Pawelczyk Jakub | IIIC | |||||
Klawikowski Bartosz | IIS | |||||
Drewczyński Aleksander | IIIC | |||||
12. | Piłka Ręczna Dziewcząt- Szczebel powiatowy | Magda Pięta
| IIIS | IV miejsce | Jacek Dziekanowski | CEWICE Jarosław Pruski Starostwo Powiatowe |
Nikola Sułkowska
| IIS | |||||
Marta Śliwińska
| IS | |||||
Wołodkowicz Marta | IS | |||||
Paulina Jabłonowska
| IS | |||||
Julia Stańczykowska | IS | |||||
Płóciennik Kornelia | IS | |||||
Wiktoria Naczk | IA | |||||
13. | Sztafety pływackie dziewcząt- Finały Wojewódzkie | Wiśniewska Wiktoria | ID | VI miejsce | Mirosław Abraham i Dariusz Gromulski | SZS |
Typczyńska Karolina | IS | |||||
Miszk Wiktoria | IID | |||||
Karczmarek Dominika | IIS | |||||
Worotyńska Zuzanna | IIC | |||||
Neumiller Weronika | IIC | |||||
Hallmann Weronika(w tym czasie na MP) | IIIS |
Lp. | Nazwa zawodów | Imię i nazwisko ucznia | Klasa | Lokata/tytuł | Opiekun | Organizator zawodów |
1. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Miejski | Bladowski Mateusz | IS | I MIEJSCE- Mistrz miasta Lęborka | Mirosław Abraham | Mirosław Abraham CSiR |
Zieliński Krzysztof | IIIC | |||||
Duliński Oktawian | IIS | |||||
Tomaszewski Adam | IIIB | |||||
Hrycyk Maciej | IIIS | |||||
Pobrucki Michał | IIIC | |||||
Mejer Paweł | IIC | |||||
Pohl Olaf | IIB | |||||
Laskiewicz Dawid | IIS | |||||
Wrześniewski Oskar | IS | |||||
Jabłoński Dawid | IIS | |||||
2. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Powiatowy | Bladowski Mateusz | IS | I miejsce-Mistrz Powiatu Lęborskiego | Mirosław Abraham | Mirosław Abraham Starostwo Powiatowe |
Zieliński Krzysztof | IIIC | |||||
Duliński Oktawian | IIS | |||||
Tomaszewski Adam | IIIB | |||||
Hrycyk Maciej | IIIS | |||||
Pobrucki Michał | IIIC | |||||
Mejer Paweł | IIC | |||||
Pohl Olaf | IIB | |||||
Laskiewicz Dawid | IIS | |||||
Wrześniewski Oskar | IS | |||||
Jabłoński Dawid | IIS | |||||
Kowalski Tymoteusz
| IIIB | |||||
3. | Sztafetowe biegi przełajowe- Finał Wojewódzki w Garczynie | Bladowski Mateusz | IS | XIV Miejsce | Mirosław Abraham | SZS |
Zieliński Krzysztof | IIIC | |||||
Duliński Oktawian | IIS | |||||
Tomaszewski Adam | IIIB | |||||
Hrycyk Maciej | IIIS | |||||
Pobrucki Michał | IIIC | |||||
Mejer Paweł | IIC | |||||
Pohl Olaf | IIB | |||||
Laskiewicz Dawid | IIS | |||||
Wrześniewski Oskar | IS | |||||
Jabłoński Dawid | IIS | |||||
Kowalski Tymoteusz
| IIIB | |||||
4. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Miejski
| Karolina Typczyńska | Is | I miejsce-Mistrz Miasta Lęborka
| Adam Ugodowski | Mirosław Abraham CSiR |
Marta Śliwińska | Is | |||||
Zuza Milewczyk | IIC | |||||
Marta Zanewycz | IIB | |||||
Kinga Piekarska | IID | |||||
Dominika Kaczmarek | IIS | |||||
Wiktoria Naczk | IA | |||||
Weronika Hallman | IIIS | |||||
Weronika Gołąbowicz | IB | |||||
Olimpia Makles | IIIB | |||||
Dominika Groth | IIS | |||||
Alicja Dera | IIIA | |||||
5. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Powiatowy
| Karolina Typczyńska | Is | I miejsce-Mistrz powiatu lęborskiego
| Adam Ugodowski | Mirosław Abraham Starostwo Powiatowe |
Marta Śliwińska | Is | |||||
Zuza Milewczyk | IIC | |||||
Marta Zanewycz | IIB | |||||
Kinga Piekarska | IID | |||||
Dominika Kaczmarek | IIS | |||||
Wiktoria Naczk | IA | |||||
Weronika Hallman | IIIS | |||||
Weronika Gołąbowicz | IB | |||||
Olimpia Makles | IIIB | |||||
Dominika Groth | IIS | |||||
Alicja Dera | IIIA | |||||
6. | Sztafetowe biegi przełajowe- Szczebel Wojewódzki
| Karolina Typczyńska
| IS | XIII miejsce | Adam Ugodowski | SZS |
Marta Śliwińska | IS | |||||
Marta Zanewycz | IIB | |||||
Kinga Piekarska | IID | |||||
Dominika Kaczmarek | IIS | |||||
Wiktoria Naczk | IA | |||||
Weronika Gołąbowicz | IB | |||||
Olimpia Makles | IIIA | |||||
Dominika Groth | IIS | |||||
Alicja Dera | IIIA | |||||
7. | Unihokej dziewcząt-szczebel powiatowy | Hallman Weronika
| IIIS | IV miejsce | Jacek Dziekanowski | Starostwo powiatowe |
Wołodkowicz Paulina | IS | |||||
Płóciennik Kornelia | IS | |||||
Jabłonowska Marta | IS | |||||
Stańczykowska Julia | IS | |||||
Sagdic Wiktoria | IIIS | |||||
Sułkowska Nikola | IIS | |||||
Pięta Magda | IIIS | |||||
8. | Piłka ręczna dziewcząt-szczebel miejski | Magda Pięta
| IIIS | I miejsce-Mistrz miasta Lebork | Łukasz Pyzdrowski | Gimnazjum nr 2 CSiR |
Wiktoria Sagdic | IIIS | |||||
Nikola Sułkowska | IIS | |||||
Dominika Groth | IIS | |||||
Marta Śliwińska | IS | |||||
Paulina Wołodkowicz | IS | |||||
Marta Jabłonowska | IS | |||||
Julia Stańczykowska
| IS | |||||
Kornelia Płóciennik | IS | |||||
9. | Piłka ręczna chłopców-szczebel miejski | Szymon Twardowski
| IIIS | I miejsce-Mistrz Miasta Lębork | Jacek Dziekanowski | Gimanzjum nr 2 w Lęborku CSiR |
Jakub Dampc
| IIIS | |||||
Damian Kalbarczyk
| IIIS | |||||
Błażej Itrych | IIIS | |||||
Kacper Czaja | IIIS | |||||
Kacper Truszczyński
| IIIS | |||||
Tymoteusz Kowalski | IIIB | |||||
Adam Tomaszewski
| IIIB | |||||
Olaf Pohl | IIB | |||||
Jan Borowski | IIS | |||||
10. | Sztafety pływackie dziewcząt-szczebel Powiatowy | Rychert Natalia | ID | I miejsce-Mistrz Powiatu Lęborskiego | Mirosław Abraham i Dariusz Gromulski | CSiR Dariusz Gromulski Mirosław Abraham |
Typczyńska Karolina | IS | |||||
Drewek Wiktoria | ID | |||||
Karczmarek Dominika | IIS | |||||
Worotyńska Zuzanna | IIC | |||||
Neumiller Weronika | IIC | |||||
Hallmann Weronika | IIIS | |||||
Kulik Julia | IIIS | |||||
Panek Adrianna | IIIS | |||||
Mejna Aleksandra | IIIS | |||||
11. | Sztafety pływackie chłopców-szczebel Powiatowy | Buchowiecki Kacper | ID | I miejsce-Mistrz Powiatu Lęborskiego | Mirosław Abraham i Dariusz Gromulski | CSiR Dariusz Gromulski Mirosław Abraham |
Chiliński Paweł | ID | |||||
Tochmann Szymon | IS | |||||
Milanowski Maksymilian | IIC | |||||
Cygert Norbert | IIS | |||||
Adamiak Jan | IIS | |||||
Hrycyk Maciej | IIIS | |||||
Pawelczyk Jakub | IIIC | |||||
Klawikowski Bartosz | IIS | |||||
Drewczyński Aleksander | IIIC | |||||
12. | Piłka Ręczna Dziewcząt- Szczebel powiatowy | Magda Pięta
| IIIS | IV miejsce | Jacek Dziekanowski | CEWICE Jarosław Pruski Starostwo Powiatowe |
Nikola Sułkowska
| IIS | |||||
Marta Śliwińska
| IS | |||||
Wołodkowicz Marta | IS | |||||
Paulina Jabłonowska
| IS | |||||
Julia Stańczykowska | IS | |||||
Płóciennik Kornelia | IS | |||||
Wiktoria Naczk | IA | |||||
13. | Sztafety pływackie dziewcząt- Finały Wojewódzkie | Wiśniewska Wiktoria | ID | VI miejsce | Mirosław Abraham i Dariusz Gromulski | SZS |
Typczyńska Karolina | IS | |||||
Miszk Wiktoria | IID | |||||
Karczmarek Dominika | IIS | |||||
Worotyńska Zuzanna | IIC | |||||
Neumiller Weronika | IIC | |||||
Hallmann Weronika(w tym czasie na MP) | IIIS |