Konkursy plastyczne 2017/2018

Konkursy plastyczne 2017/2018

 

XXII Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach"

 Maja Tutakowska kl. Ia - wyróżnienie

 

XIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Wielkanoc na Pomorzu" w kategorii kartka wielkanocna

Agata Kurzydło kl.  Ia - wyróżnienie

 

Konkurs Biblijno-Plastyczny w ramach Wojewódzko- Metropolitalnego Konkursu Biblijnego im. Sługi Bożego Karola Augusta Hlonda" Księga wyjścia" - etap rejonowy

Klaudia Ropela kl. Ia - I miejsce

Wiktor Dawidowski kl. Ib - I miejsce

Agata Kurzydło kl. Ia -II miejsce

Amelia Jadowska kl. Ib - II miejsce

Barbara Olszewska kl. Ib - II miejsce

Maja Tutakowska kl. Ia – III miejsce 

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny " Idźmy naprzód z nadzieją"

Maja Tutakowska kl. Ia -III miejsce

Klaudia Ropela kl. Ia- wyróżnienie

Wiktor Dawidowski kl. Ib -wyróżnienie

Tymoteusz Jelonek kl. Ib - wyróżnienie 

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny" Coraz bliżej święta- eko- święta"

 Maksymilian Rychlak kl. Ia - nagroda

 Maja Tutakowska kl. Ia - nagroda

 

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny na projekt gry " Od Kopernika do chińczyka"

Aleksander Szewczyk kl. Ia -I miejsce

Maksymilian Rychlak kl. Ia – III miejsce

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny " Powiat lęborski - moja mała ojczyzna"

Paulina Klasa kl. Ib - I miejsce

Wiktor Dawidowski kl. Ib - wyróżnienie

 

V Powiatowy Konkurs Plastyczny z okazji Światowego Dnia Ziemi

"Działaj kulturalnie- segreguj lokalnie- myśl globalnie"

Maja Tutakowska kl. Ia - nagroda

Oliwier Jaskólski kl. Ib - nagroda 

Tymoteusz Jelonek kl. Ib - nagroda

 


VI Powiatowy Konkurs Plastyczny " Kaszuby jak malowane"

Amelia Jadowska kl. Ib - nagroda

Martyna Proć kl Ib – nagroda

Klaudia Ropela kl.Ia - nagroda 

Magdalena Stolc kl. Ib - wyróżnienie

Maja Tutakowska kl. Ia - wyróżnienie

Agata Kurzydło kl. Ia – kwalifikacja do wystawy

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny w ramach XXXVLDT " Segreguj z pasją"

Wiktor Dawidowski kl. Ib - II miejsce

Zuzanna Ruszkowska kl. Ib - wyróżnienie 

 

Miejski Konkurs Plastyczny" Internetowy światłowód ORANGE"

Agata Kurzydło kl. Ia – nagroda

Klaudia Ropela kl. Ia - nagroda

Maja Tutakowska kl. Ia - nagroda    

Dawidowski Wiktor kl. Ib - nagroda

Oliwier Jaskólski kl. Ib - nagroda

Barbara Olszewska kl. Ib - nagroda

 

Miejski Konkurs Plastyczny " Jesteśmy razem -

-jak powinna wyglądać integracja z niepełnosprawnymi"

Barbara Olszewska kl. Ib - I nagroda

Maja Tutakowska kl. Ia - wyróżnienie