Konkursy plastyczne 2018/2019

Konkursy plastyczne 2018/2019

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Przyrządy astronomiczne Mikołaja Kopernika" 

Julia Płotka kl. Ia , laureat I miejsca 

 

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Przyrządy astronomiczne Mikołaja Kopernika" 

Maja Tutakowska kl. IIa , laureat I miejsca 

 

XIX Pomorski Konkurs Plastyczny " Ziemia Kaszubska Słoneczna i Czysta" 

Magdalena Trąbińska kl. Ib, laureat III miejsca 

 

XXIII Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach" 

Lena Brękiewicz k.Ic – laureat, wyróżnienie

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny " Kolory jesieni"

Klaudia Chomik kl. IIIb, laureat, nagroda 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny" Anieli grają dla hospicjum" 

Ewelina Mac kl. IIa, laureat, nagroda

 

XX Wojewódzki  Konkurs Plastyczny " Wielkanoc na Pomorzu"

Agata Kurzydło kl. IIa  - laureat III miejsca


IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny" Podwórko - podwórko emocji”

Barbara Olszewska kl. IIb- kwalifikacja do wystawy

Hanna Jurczyk kl. Ic - kwalifikacja do wystawy

Magda Trąbińska kl. Ib - kwalifikacja do wystawy

Lena Brękiewicz kl. Ic -kwalifikacja do wystawy

Wojewódzko-Metropolitalny Konkurs Plastyczny im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda " Dzieje Apostolskie" - etap rejonowy

Maja Tutakowska kl.IIa - II miejsce

Lena Brękiewicz kl. Ic - I miejsce

Magdalena Trąbińska kl. Ib - I miejsce

Ewelina Mac kl. IIa - III miejsce

Amelia Jadowska kl. IIb - wyróżnienie

Agata Kurzydło kl. IIa - III miejsce

Barbara Olszewska kl. IIb - I miejsce

Nadia Żalikowska kl. Ia - II miejsce

Aleksander Szewczyk kl. IIa - wyróżnienie 

Powiatowy Konkurs  Plastyczny " DLA  NIEPODLEGŁEJ..."

Magdalena Trąbińska kl. Ib - wyróżnienie

Ewa Cieślikowska kl. Ib - wyróżnienie

Paulina Klasa kl. IIb - III miejsce

Dominika Irytowska kl. IIa - I miejsce 

 

Powiatowy Konkursi Plastyczny" Nie pal przy mnie, proszę" przeprowadzony w ramach akcji Światowego Dnia Rzucenia Palenia

Lena Brękiewicz kl.Ic - wyróżnienie

Oliwia Kaczmarek kl. Ic - I miejsce

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny" Kapeluszowy świat masek- odsłania dziecięce twarze i jasełkowe talenty"

 Aleksandra Gojtowska kl. Ic - wyróżnienie

 Marta Kużownik kl. Ic - wyróżnienie

 

VI Powiatowy  Konkurs Plastyczny" Wiosenne porządki w przyrodzie" z okazji Światowego Dnia Ziemi

Ewa Cieślikowska kl. Ib – nagroda

Małgorzata Ponarad kl. Ib - wyróżnienie

Hanna Jędrzejewska kl. Ia- nagroda

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny" Segreguję - bo wiem jak"

Nadia Żalikowska kl. Ia - I miejsce, wyróżnienie

Julia Płotka kl. Ia - I miejsce, wyróżnienie

Hania Jurczyk kl. Ic – I miejsce

Kaja Wenta kl. Ia – wyróżnienie

Lena Brękiewicz kl.Ic - III miejsce 


VII Powiatowy Konkurs Plastyczny " Kaszuby jak malowane"

Lena Brękiewicz kl. Ic – wyróżnienie

Nadia Żalikowska kl. Ia - nagroda

Ewa Cieślikowska kl. Ib - wyróżnienie

Hanna Jurczyk kl. Ic – nagroda

Maja Tutakowska kl. IIa – nagroda

Paulina Klasa kl.IIb – wyróżnienie

Marcelina Szuster kl.Ib - wyróżnienie

 

Prace wykonane pod kierunkiem pani Doroty Przychoda-Bonemberg.