Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na miesiąc marzec 2020r.

1. do 14 marca 2020r. akcja „Góra grosza” organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom – ostateczny termin przekazania do biblioteki szkolnej zebranych przez klasę monet (akcja punktowana)
  2. 6 marca 2020r. (piątek) - Dzień kobiet – niespodzianka przygotowana przez męską część samorządu
  3. 20 marca 2020r. (piątek) – obchody pierwszego dnia wiosny
    1. Dzień Szalonych Fryzur  - każdy uczeń, który będzie miał tego dnia „szaloną fryzurę” zgłasza się do biblioteki szkolnej do p.Tutakowskiej, aby zarejestrować się do konkursu i wykonać zdjęcie; powołana komisja wśród zgłoszonych osób wyłoni zwycięzców