Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na miesiąc grudzień 2019r.

1. od 1 grudnia 2019r. rusza akcja „Góra grosza” organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom – każda klasa przygotowuje skarbonkę, w której będzie gromadzić monety jedno-, dwu- i pięciogroszowe (akcja potrwa do końca lutego 2020r.); o terminie przekazania skarbonek SU poinformuje w miesiącu lutym (akcja punktowana)
  2. 5 grudnia 2019r. (czwartek) – strojenie choinki przez przedstawicieli SU
  3. 6 grudnia 2019r. (piątek) – wizyta Mikołaja we wszystkich zespołach klasowych
  5. 20 grudnia 2019r. godz. 14.30 (piątek) – przedświąteczne spotkanie przedstawicieli SU z pracownikami szkoły (życzenia świąteczne)