Woj. Konkurs Geograficzny

Woj. Konkurs Geograficzny

 

Informujemy, że lista uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego znajduje się na stronie organizatora konkursu z geografii, tj. Szkoły Podstawowej im. K. Pawłowskiej w Trąbkach Wielkich.


ETAP REJONOWY KONKURSU

 

Przypominamy, że 14.12.2018 r., o godz. 14.00

odbędzie się II etap Konkursu Geograficznego

dla szkół podstawowych i gimnazjów.

 

  (obowiązkowa legitymacja szkolna)

 

 

LISTA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

zakwalifikowanych do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

                                                                      Gratulujemy!

L.p.

Nazwa szkoły

Imię i nazwisko ucznia

  1.  

Zespół Szkół w Borzytuchomiu

 

1. Michał Wielgosz

  1.  

Szkoła Podstawowa w Kołczygłowach

2. Julia Magdalena Chrystofiak

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miastku

 

 

1. Błażej Karol Lange

2. Zofia Anna Nielipiuk

3. Mateusz Andrzej Parzontka Lipiński

  1.  

Szkoła Podstawowa w Kramarzynach

1. Beata Dzienisz

  1.  

Zespół Szkół im. Jana III Sobieskiego w Brzeźnie Szlacheckim

1. Karolina Ginter

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie

1. Aleksandra Nowacka

2. Anna Nowacka

  1.  

Zespół Szkół w Lipnicy

 

1. Szymon Łącki

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytowie

1. Marta Ewa Prądzyńska

2. Amelia Ewa Kiedrowska

  1.  

Szkoła Podstawowa w Nożynie

1. Agata Domaszk

2. Wiktoria Mulik

3. Jakub Majewski

  1.  

Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Dretyniu

1. Jan Roman Sieńko

2. Joanna Krzysztofik

3. Paulina Wiktoria Sahajdak

 

 

  1.  

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Niezabyszewie z filią w Rekowie

1. Marta Małgorzata Styp Rekowska

2. Gabriel Tomasz Breza

3. Jakub Wnuk Lipiński

4. Patryk Cichosz

5. Igor Borzyszkowski

6. Stanisław Prądzyński

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Miastku

1. Zuzanna Kobiec

2. Bartłomiej Łaptosz

  1.  

Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej

1. Agnieszka Suszko

2. Marta Lica

3. Agnieszka Leszczyńska

4. Adrian Nowakowski

5. Tymoteusz Paweł Motas

  1.  

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łebie

1. Klaudia Katarzyna Burzyńska

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego w Lęborku

1. Hubert Aleksander Klein

2. Olaf Noryśkiewicz

3. Piotr Stanisław Kąkol

4. Maksymilian Młyński

5. Łukasz Jan Steciuk

6. Hubert Stencel

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

1. Dominik Mieczysław Kułakowski

2. Daniel Zegler

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lęborku

1. Ksawery Jan Ronowski

2. Kacper Olszewski

3. Patryk Łukasz Sikora

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku

1. Adam Kurczyn

2. Piotr Jarmuł

3. Wiktor Makijewski

4. Katarzyna Magdalena Fijałkowska

5. Mateusz Piotr Hann

6. Mikołaj Krepicz

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku

1. Szymon Bąk

2. Michał Konstanty Żywicki

3. Patryk Siwek

4. Zofia Bugiel

5. Mateusz Piotr Stankiewicz

6. Weronika Maria Maciejewska

7. Wiktoria Magdalena Skupińska

8. Hanna Barbara Skapowicz

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 6 im. L. Waryńskiego w Słupsku

1. Cezary Cieślak

2. Mariusz Grzybowski

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 3 w Ustce

1. Nina Kozimor

2. Mateusz Tworek

3. Patrycja Rochowiec

  1.  

Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima w Pobłociu

1. Julia Wałcerz

  1.  

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy

1. Paulina Wojtaszek

2. Gabriela Jastrzębska

3. Antoni Konrad Kostarczyk

4. Aleksandra Weronika Ossowska

5. Antoni Aleksander Buraczewski

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Żołnierzy Armii Krajowej w Słupsku

1. Wojciech Sopala

2. Maciej Wojach

3. Michał Hliwiak

4. Dominik Zieliński

5. Oliwia Lewandowska

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 1 im. kpt. Leonida Teligi w Ustce

1. Iwo Miśkowiak

2. Kacper Jan Cur

  1.  

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. Gustawa Morcinka w Słupsku

1. Michał Przybylski

  1.  

Szkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" we Wrześciu

1. Kamil Rzeźnicki

2. Tomasz Józef Skawiński

3. Marek Jakub Skawiński

4. Patryk Polechoński

5. Gabriela Weronika Sakowska

6. Klaudia Augustyniak

  1.  

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku

1. Dominik Oliwier Dobies

2. Duszan Parol

  1.  

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Potęgowie

1.Franciszek Wekwert

2. Maksymilian Habza

3. Adam Paweł Okrój

4. Hieronim Józef Wenta

5. Wiktoria Celban

6. Hubert Hinza

7. Hubert Szewczyk

  1.  

Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach

1. Franciszek Antoni Melewski

2. Karol Dawid Maciejski

3. Jakub Obst

4. Jakub Wojciech Semenyszyn

  1.  

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnicy Kaszubskiej

 

1. Paulina Ostrowska

  1.  

1 Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. M. Reja w Słupsku

 

1. Stanisław Adamowicz

2. Martyna Duszewska

  1.  

Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa w Żelkowie

 

1. Lucjan Grzegorz Butko


LISTA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

zakwalifikowanych do rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

                                                                         Gratulujemy!

L.p.

Nazwa szkoły

Imię i nazwisko ucznia

  1.  

Szkoła Podstawowa w Kramarzynach

1. Oliwier Richter

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie

1. Julia Katarzyna Jaworska

  1.  

Zespół Szkół w Lipnicy

1. Monika Depka Prądzinska

 

  1.  

Szkoła Podstawowa w Nożynie

1. Julia Hanna Jakubek

 

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 3 (Gimnazjum z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego) w Miastku

1.Małgorzata Moskal

2.Jakub Ząbek

3.Szymon Paliński

4.Michał Mariusz Oborowski

 

  1.  

Gimnazjum nr 2 w Bytowie

1. Szymon Łojek

2. Julia Filewicz

3. Krystian Koska

4. Weronika Koterba

5. Amelia Małgorzata Piotrowska

  1.  

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łebie

1.Wojciech Piasecki

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Wybickiego w Lęborku

1. Magdalena Zuzanna Nawrot

2. Julia Czaplińska

3. Paulina Saczkowska

  1.  

Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu

1. Zuzanna Wrzesień

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 7 w Lęborku

1. Liliana Sara Jasińska

 

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 4 w Lęborku

1. Alan Olszewski

2. Oliwia Angelika Kołodziej

3. Jakub Piotr Radomski

4. Jakub Smolik

  1.  

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Smołdzinie

1. Milena Katarzyna Pona

2. Aleksandra Marta Rzeźnicka

  1.  

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego (Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy) w Kobylnicy

1. Bartosz Piotr Kopania

  1.  

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Potęgowie

1. Natan Kwiel

 

 

  1.  

Zespół Szkół w Gogolewie

 

1. Wiktoria Frejtak

 

 

  1.  

Społeczne Gimnazjum nr 1 STO w Słupsku

1. Karolina Wojtkowiak

2. Jan Paweł Krupiniewicz

3. Lucjan Piotr Gackowski

4. Paweł Nikodem Bałbatun

 

  1.  

Szkoła Podstawowa nr 11 w Słupsku

 

1. Agata Julia Perońska