WOJ. KONKURS J. NIEMIECKIEGO

WOJ. KONKURS J. NIEMIECKIEGO

LISTA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

zakwalifikowanych do rejonowego etapu

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO 2018/2019

lp

Nazwisko i imię ucznia

nazwa szkoły

nazwa miejscowości

1

Ackermann Sylwester

Szkoła Podstawowa  im. Strażaków Polskich

Nowa Wieś Lęborska

2

Baranowski Maria

Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO

Lębork

3

Bielska Agata

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Boh. Westerpatte

Lębork

4

Budzińska Maria

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Kwakowo

5

Czuprewicz Igor Maxymilian

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Boh. Westerpatte

Lębork

6

Dobranowska Julia Karolina

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. M. Reja

Słupsk

7

Gałązka Mikołaj

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. M. Reja

Słupsk

8

Gromulska Olimpia

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

9

Jakiel Patryk

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku

Słupsk

10

Jaszek Dominika

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Główczyce

11

Kerlin Tomasz Paweł

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

12

Kopacz Hanna

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego

Kobylnica

13

Kostarczyk Antoni Konrad

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego

Kobylnica

14

Kowalska Amelia

Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO

Lębork

15

Kowanda Alicja

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupsku

Słupsk

16

Krepicz Mikołaj

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza

Słupsk

17

Kurowska Michalina

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka

Słupsk

18

Laskowski Jan

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. M. Reja

Słupsk

19

Łuc Oliwia Aleksandra

Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO

Lębork

20

Michałowska Oliwia Anna

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4

Słupsk

21

Miśkowiak Iwo

Szkoła Podstawowa nr 1 im. kpt. Leonida Teligi

Ustka

22

Nakoneczna Julia

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego

Kobylnica

23

Oporski Adam

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. M. Reja

Słupsk

24

Piątek Julia

Zespół Szkolno-Przedszkolny  im. Czesława Miłosza

Siemianice

25

Poziarska Julia

Niepubliczna szkoła Podstawowa nr 1

Słupsk

26

Ramczyk Nikola

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

27

Rumińska Helena Wiktoria

Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Objeździe

Objazda 95/Ustka

28

Sałata Wiktoria Maria

Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO

Lębork

29

Spoczyński Tomasz

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

30

Sturny Shanon

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. M. Reja

Słupsk

31

Suszko Agnieszka

Szkoła Podstawowa  im. Strażaków Polskich

Nowa Wieś Lęborska

32

Weinmeinster Weronika

Zespół Szkół w Kępicach

Kępice

33

Wiszniewska Oliwia Marta

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Kwakowo

34

Wojtaszek Paulina

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego

Kobylnica

35

Woss Zofia Małgorzata

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

36

Zieliński Filip Gabriel

Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO

Lębork

37

Zielińska Iza

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza

Słupsk

 

GRATULUJEMY!

przed nami

ETAP REJONOWY

24 styczna 2019, godz. 14.00

(obowiązkowa legitymacja szkolna)

 

 

 

 

 

 

LISTA UCZNIÓW GIMNAZJÓW I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

zakwalifikowanych do rejonowego etapu

WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO 2018/2019

lp

Nazwisko i imię ucznia

nazwa szkoły

nazwa miejscowości

1

Gołębiowska Amelia

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

2

Gosz Aleksandra Anna

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Boh. Westerplatte

Lębork

3

Jędrzejewski Wiktor

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

4

Keller Eryk Oliwer

Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich

Nowa Wieś Lęborska

5

Klimsiak Nikola Amelia

Niepubliczne Gimnazjum

Słupsk

6

Konieczna Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

7

Kropidłowska Daria

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

8

Litwin Adrianna Wiktoria

IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K.  Baczyńskiego

Słupsk

9

Musiał Olga

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

10

Olechnowicz Bartosz

IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K.  Baczyńskiego

Słupsk

11

Paszkowiak Olga

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

12

Postma Jolanda

Zespół szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu

Łebień

13

Potoczna Wiktoria

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

14

Radomski Jakub Piotr

Szkołą Podstawowa nr 4

Lębork

15

Romaniuk Łukasz

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

16

Saczkowska Paulina

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

17

Sosnowski Paweł

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

18

Stępień Anna Maria

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

19

Szreder Olga

Szkoła Podstawowa nr 1

Lębork

20

Zarzycka Julia

Szkoła Podstawowa im. Strażaków Polskich

Nowa Wieś Lęborska

 

GRATULUJEMY!

przed nami

ETAP REJONOWY

24 styczna 2019, godz. 14.00

(obowiązkowa legitymacja szkolna)