2309, 2016
Pożegnanie lata na spływie kajakowym

21 września – w ostatnim dniu kalendarzowego lata - uczniowie 3A pod opieką wychowawczyni - Małgorzaty Poziemskiej i niezawodnego p. Mirosława Abrahama wybrali się na spływ kajakowy rzeką Piaśnicą.

Klasa IIIb w Będominie

W czwartek  22 września klasa 3b uczestniczyła  w wycieczce do Będomina. Uczniowie zwiedzili XVIII – wieczny dworek, w którym urodził się twórca hymnu narodowego Józef Wybicki. Obecnie mieści się tam jedyne na świecie Muzeum Hymnu Narodowego.

2309, 2016
Mamy nowy Samorząd Uczniowski !!!!!

21 września 2016 roku odbyły się w naszej szkole wybory do SU. Kandydatami do Samorządu byli uczniowie klas II i III. To właśnie spośród nich  społeczność naszego gimnazjum wybierała przewodniczącego SU.

2209, 2016
Erasmus+ na półmetku

Po wakacyjnym wypoczynku grupa Erasmus+ rozpoczęła przygotowania do przyjęcia uczniów i nauczycieli  z Niemiec, Francji, Szwecji i Portugalii – 31 uczniów i 12 nauczycieli.

2109, 2016
21 września - Światowy Dzień Orderu Uśmiechu

Z  serdecznymi życzeniami uśmiechu od ucha do ucha  prezentujemy Wam List Rzecznika Praw Dziecka z okazji Światowego Dnia Orderu Uśmiechu.

2009, 2016
Wizyta Marszałka Województwa Pomorskiego

Dnia 13 września nasze gimnazjum odwiedził Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

1209, 2016
Tam, „Gdzie duch spotyka się z przestrzenią…”

W minioną sobotę, 10 września, Muzeum w Lęborku udostępniło swoje zbiory w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Stało się do doskonałą okazją dla uczniów  klasy Ib, którzy wraz z wychowawcą oraz nauczycielem wspomagającym udali się na tę ciekawą wystawę.

1009, 2016
Aktywnie i na sportowo

Taka dewiza przyświecała uczniom klasy III s, którzy w piątek 9 września wzięli udział w spływie kajakowym rzeką Piaśnicą.

1009, 2016
Uwaga!  Wybory do Samorządu Uczniowskiego !!!
Uwaga! Wybory do Samorządu Uczniowskiego !!!

Zbliżają się wybory do Samorządu Uczniowskiego – w związku z tym od dnia 12 września rozpoczynamy w naszym Gimnazjum kampanię wyborczą. Kampania potrwa do  20 września.

0909, 2016
Informacja o wywiadówkach

Informujemy, że dnia 14.09. 2016r. odbędą się zebrania  dla  rodziców.

0509, 2016
Narodowe Czytanie „Quo vadis”

W minioną sobotę – 3 września grupa naszych gimnazjalistów z klasy IIb, IIIa i IIIc uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji: NARODOWE CZYTANIE. Uczniowie zmierzyli się z dziełem  Henryka Sienkiewicza

0409, 2016
Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Wakacje minęły…  1 września  uczniowie naszej szkoły spotkali się na uroczystym apelu inaugurującym  rok szkolny 2016/17.

2608, 2016
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Drodzy Rodzice  i Uczniowie!

2208, 2016
Egzaminy poprawkowe

Dyrekcja szkoły informuje, że egzaminy poprawkowe odbędą się w następujących terminach:

2208, 2016
Komunikat dla rodziców uczniów klas pierwszych

Informacja dotycząca list uczniów.