2711, 2015
Pij soki – będziesz wielki! Kolejna ,,Witaminka” w naszej szkole

25 listopada br. po raz kolejny w naszym gimnazjum miała miejsce akcja „Witaminka”. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami przygotowali stoisko promujące zdrowe napoje owocowe.

2611, 2015
Sukces naszej pływaczki Weroniki Hallmann

Weronika Hallmann w czołówce polskich żabkarek!

2411, 2015
Wyniki Międzynarodowego Konkursu na logo naszego projektu ERASMUS+: "OPENING DOORS TO EUROPE"

Podczas pierwszego spotkania międzynarodowego w Stralsundzie, w Niemczech w ramach realizacji projektu Erasmus+ "OPENING DOORS TO EUROPE" zaprezentowano prace konkursowe na logo naszego projektu

Informacja dla Rodziców!

Ponownie przypominamy, że spotkanie z rodzicami zostało przesunięte na środę, 25 listopada na godzinę 17:00.

Po spotkaniu z wychowawcą odbędzie się spotkanie z terapeutą   uzależnień z Panem Jackiem Krysiakiem. Tematem spotkania będzie „Moje dziecko nie bierze”

Serdecznie zapraszamy !

2411, 2015
Erasmus+ Pierwsze międzynarodowe spotkanie w Stralsundzie (Niemcy)

W poprzednim tygodniu (15-21.11.2015r.) uczniowie Gimnazjum nr 1 uczestniczyli w międzynarodowym spotkaniu programu Erasmus+ w ramach realizacji projektu: „Opening doors to Europe”. Szkoła, która jako pierwsza gościła wszystkich uczestników projektu - to Hansa-Gymnasium w Stralsundzie.

Absolwenci odebrali nagrody

30 października 2015 roku w sali widowiskowej GOK w Gardei odbył się wernisaż połączony z podsumowaniem II Ogólnopolskiego Biennale Plastycznego pod hasłem „Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce".

Listopadowe spotkanie na Wydziale MFiI Uniwersytetu Gdańskiego

19 listopada uczniowie klas IIc  i IIIc  uczestniczyli w zajęciach z fizyki na UG. Piętnaścioro gimnazjalistów spotkało się z dr Joanną Gondek na dwugodzinnych zajęciach poświęconych pochodnej i jej zastosowaniu w fizyce.

Wizyta w lęborskim szpitalu

Kolejna wizyta w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przypadła w udziale uczniom klasy IIIa i IIIb. W dniu 19 listopada udali się oni do Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku.

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości – IDG

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości grupie uczniów z kl. IIb przypadło w udziale uczestnictwo w Pomorskim Dniu Przedsiębiorczości - IDB zorganizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku.

Czas na poważne decyzje

W dniu 19 listopada odbyło się naszej szkole spotkanie z przedstawicielami szkół średnich.

1911, 2015
Klasa IIIb z wizytą w lęborskim Ratuszu
W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odwiedzamy lęborskie instytucje i firmy.
Przedstawienie ku przestrodze

W dniu 18 listopada br. uczniowie naszej szkoły obejrzeli sceniczną adaptację książki „My, dzieci z dworca ZOO”.

Znamy uczestników etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
Ciekawe zajęcia laboratoryjne

Dnia 17.11.2015r. grupa gimnazjalistek należących do koła chemicznego uczestniczyła w warsztatach  w I Liceum Ogólnokształcącym  w Lęborku.